Rywalizację w elicie od pasjonującego pościgu za GDA Investment rozpoczęli gracze Cemarku. Po dziesięciu minutach dzięki Grzegorzowi Silczukowi oraz Michałowi Szczepańskiemu było 0:2, więc przeciwnicy musieli brać się do pracy, co osiem minut później uczynił Łukasz Matyszczak. W drugiej połowie GDA prowadziło już 4:1, lecz nieustępliwi gracze Cemark.pl w zaledwie dwie minuty doprowadzili do wyniku stykowego. Ponownie bezpiecznym nie okazał się strzał Silczuka w 46 minucie, bo prędko zrewanżował się Michał Pal. Grzegorz tego dnia nie miał jednak zamiaru godzić się na nerwowy finisz i swoją trzecią bramką ustalił wynik na 6:4 dla GDA Investment, które wreszcie wywiązało się z roli faworyta i sięgnęło po komplet punktów.