Czas Wydarzenie Ilość
3 Kordian Pawlik
20' 1 Rafał Tłuszcz
20' 1 Mateusz Mic

Świetnie układa się ten sezon dla debiutującej w FLS ekipy Flamingo FT. Zespół ten odniósł w poniedziałek swoje czwarte z rzędu zwycięstwo i pozostaje jednym z trzech zespołów z kompletem zwycięstw. Rywalem było wczoraj OREO, które ciągle czeka na pierwsze wiosenne zwycięstwo. Przed spotkaniem jasne było, że zawodników w czarnych koszulkach czeka ciężkie zadanie sforsowania szczelnej defensywy przeciwników. I choć ta sztuka raz się OREO udała, to było to za mało, by myśleć o zwycięstwo. Flamingo przez cały mecz grało konsekwentnie, spokojnie od tyłu rozgrywało piłke i nie dawało szans na rozwinięcie skrzydeł przeciwnikom. A ci wynik meczu ustalili jeszcze w pierwszej połowie. Nieco po upływie kwadransa objęli dwubramkowe prowadzenie, a gdy w 20 minucie rywal złapał kontakt, już w następnej akcji odpowiedzieli odzyskując dwie bramki przewagi. Potem w protokole dopisana została już tylko jedna, kartkowa pozycja. Flamingo wygrało więc 3:1 i w dobrych nastrojach spędzi Święta.