15-04-2019 19:00
Kolejka 5

Nowy tydzień w Lidze E1 rozpoczął się od starcia UBSu Kraków z FC Admind. Od początku dała się zauważyć duża przewaga pierwszej z ekip, której starania długo jednak nie przynosiły pożądanego rezultatu. FC Admind został zepchnięty do defensywy, ale dzięki umiejętnej obronie długo utrzymywał się w grze. Jakość piłkarska i umiejętności taktyczne były po stronie UBSu, jednak rywale pokazywali ambicję, charakter i duże zaangażowanie. Jedyne bramki w pierwszej połowie padły w przeciągu niespełna 60 sekund i po 25 minutach był remis 1:1. Po zmianie stron mur obronny FC Admind padł. UBS już na samym początku drugiej odsłony zdobył trzy gole i mógł odtąd spokojnie kontrolować przebieg boiskowych wydarzeń. Ostatecznie zwyciężył zdecydowanie, a dzięki wygranej wskoczył na pierwszej miejsce w tabeli.