Statystyki zawodnika

Na zakończenie dnia na deszczowym Hutniku zespół Wodociągów walczył o swoje kolejne punkty z mającym ostatnio bardzo dobre dni Valposiano. Oba zespoły od początku mocno ruszyły do walki o ważne 3 punkty, ale obu brakowało skutecznego wykończenia. Szczęście sprzyjało jednak bardziej Wodociągom, które dopiero po kilkunastu minutach znalazły sposób na otwarcie wyniku, a następnie na jego podwyższenie. Mimo kilku dogodnych szans, Valposiano nie potrafiło w pierwszej części odpowiedzieć swoim trafieniem. Zadanie zdobycia 3 punktów ułatwiło zespołowi Grzesiaka bardzo skuteczne wejście w drugą połowę, ponieważ chwilę po zmianie stron prowadził on już 4:0. Valposiano nic sobie jednak z tej przewagi nie robiło i z wiarą ruszyło do przodu. Dało mu to dwa gole i dalszą chęć doprowadzenia do remisu. Ograny zespół Wodociągów trzymał jednak swoich rywali w szachu i dokładając na 3 minuty przed końcem 5. gola ustalił wynik tego spotkania. Dużą zasługę w obronie korzystnego rezultatu WMK miał jego bramkarz - Łukasz Płachta. Spotkanie wygrały Wodociągi, ale o zespole Magiery można również powiedzieć po tym meczu wiele dobrego. W piłce liczą się jednak bramki, a te dały dzisiaj zespołowi Grzesiaka 4. zwycięstwo w sezonie.