20-05-2019 19:40
Kolejka 9
5
6

Zanim na boisku pojawiły się ekipy KS Klubu oraz FC Meczdej odbył się pojedynek Adgosklepu.pl z BTCH. Od pierwszych minut spotkanie było bardzo zacięte i nie brakowało w nim ostrej walki i zagrań na pograniczu faulu. Pierwsza odsłona to granie “akcja za akcję”, z której zwycięsko wyszedł Adgosklep i po 25 minutach prowadził 2:1. Niedługo po wznowieniu gry podwyższył rezultat, ale gracze BTCH błyskawicznie odpowiedzieli dwoma trafieniami i po 33 minutach był remis 3:3. Po kilku minutach strzelili następnego gola i teraz to oni mieli korzystny wynik. Wkrótce jeden z zawodników Adgosklepu otrzymał czwerwony kartonik, ale pomimo gry w liczebnym osłabieniu jego kolegom udało się w tym okresie strzelić aż dwie bramki. BTCH fatalnie rozegrało okres gry w przewadze i ponownie musiało gonić wynik. Dzięki piorunującej końcówce udało się to osiągnąć. Dzięki bramkom z 49. oraz 50. minuty ten trzymający do samego końca mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem BTCH 6:5, co pozwoliło drużynie tej wydostać się ze strefy spadkowej.