17-06-2019 21:00
Kolejka 13

Statystyki zawodnika

Drugi pojedynek zgodnie z oczekiwaniami przyniósł sporo emocji, a oglądało się go z dużą przyjemnością. Spotkały się w nim Astor i Kadra, które w bezpośrednim meczu walczyły ze sobą o miejsce na podium. Zdecydowanie lepiej zawody zaczęły się dla zawodników Kadry, którzy przypuścili prawdziwy szturm na bramkę rywali i jeszcze przed upływem pięciu minut prowadzili już 2:0. W szeregach Astora nie widać było jednak oznak paniki, a raczej chęć jak najszybszego odegrania się. Sprawę ułatwił poniekąd jeden z przeciwników, który otrzymał żółtą kartkę, co pozwoliło Astorowi przez dwie minuty grać w przewadze. Fakt ten udało się wykorzystać i strzelić bramkę kontaktową. W 16. minucie przyszło wyrównanie i zabawa zaczynała się od nowa. W samej końcówce pierwszej odsłony kolejny atak Kadry zakończył się trzecim golem dla tej drużyny i w efekcie prowadzeniem 3:2 do przerwy. Dowodzony zza linii bocznej przez kapitana Astor mimo niekorzystnego wyniku nie wykonywał nerwowych i niepotrzebnych ruchów. Był dobrze zorganizowany i poukładany, cierpliwie czekając, mimo upływajacego czasu, na swoje okazje. W 31. i 35. minucie udało się strzelić dwa gole, który po raz pierwszy w meczu wysforowały Astor na prowadzenie. Zepchnięci nieco do defensywy “Gapowicze” zdołali się jeszcze spiąć i na pięć minut przed ostatnim gwizdkiem doprowadzili do remisu. Nie nacieszyli się z niego jednak zbyt długo, ponieważ w 48. minucie ponownie przegrywali i musieli gonić wynik. Nie udało się tego dokonać, a w dodatku w 50. minucie stracili szóstego gola, który przypieczętował wygraną Astora. Michał Suchonek po raz piąty umieścił wówczas piłkę w siatce rywali i niewątpliwie to właśnie jemu należy się tytuł bohatera tego spotkania.