Mateusz Ryskala 1 23'
Daniel Kopeć 1 32'
Adam Bielski 1 32'
Michał Suchonek 1 34'

Trzy spotkania zaplanowane zostały także w Lidze B1. W pierwszym z nich zupełnie nieźle radzący sobie ASTOR spotkał się z niemogącą wydostać się z dołka formy ekipą AS Maestro. Spotkanie fantastycznie rozpoczęło się właśnie dla drużyny AS Maestro, którzy po 19 minutach gry prowadzili już 3-0. Jeszcze przed przerwą ASTOR zdołał zdobyć bramkę i dał sobie nadzieję na odwrócenie wyniku i zdobycie trzech punktów. Po nieco ponad pół godzinie gry ASTOR doprowadził nawet do remisu, jednak grający z ogromnym zaangażowaniem zawodnicy AS Mastro nie dali za wygraną i w końcówce spotkania przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść, a bohaterem został Konrad Furtak. Trzy punkty zdobyte w zaciętej rywalizacji z ASTOR-em pozwoliły ekipie AS wydostać się ze strefy spadkowej.