29-08-2019 19:40
Tydzień 2

Statystyki zawodnika

Do tego starcia Ligi D2 jedni i drudzy podchodzili bez zdobyczy punktowej. Wściekłe Psy zaliczyły falstart w pierwszym meczu, przegrywając nieznacznie z Big Time Kraków, natomiast dla Akademików było to pierwsze spotkanie w tej rundzie. Od początku meczu obie ekipy narzuciły mocne tempo, efektem czego po 5 minutach był remis 1:1. W kolejnych minutach gra była bardzo wyrównana, na boisku dominowała przede wszystkim walka. Zawodnicy byli mocno skoncentrowani na defensywie, starając się przede wszystkim nie stracić bramki. Na 4 minuty przed końcem, NZS wyszedł na prowadzenie. Po szybkiej akcji, Gajewski wepchnął piłkę z najbliższej odległości do bramki. Psy jednak ambitnie walczyły do końca i udało im się wyszarpac jeden punkt po golu w ostatniej minucie. Na wyróznienie zasługuje zdobywca bramki oraz 2 asyst dla Wściekłcyh Psów Kamil Jędrzejczak. Wynik wydaję się sprawiedliwy i obie ekipy będą musiały poczekać na swoje pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie.