02-12-2019 21:15
Tydzień 2

W drugim spotkaniu Asy NH mierzyły się z NEMBUDem i zapewne chciały się zrewanżować za porażkę z jesieni, która najprawdopodobniej kosztowała ich brak złotego medalu. Zawodnicy w zielonych strojach, podobnie jak w starciu ze Stomatologią mecz zaczęli od szybko zdobytego gola, ale na ich nieszczęście, potem wydarzenia, szczególnie w drugiej połowie, także toczyły się podobnie do starcia z pierwszej kolejki. Asy szybko przejęły inicjatywę, grały szybko i składnie, jednak NEMBUD przed przerwą podjął jeszcze rękawicę, w efekcie czego po wymianie ciosów mieliśmy remis 4:4 i ostrzyliśmy sobie zęby na drugą połowę. Ta była jednak wyjątkowo jednostronna, a zwiastunem złych rzeczy dla NEMBUDu była żółta kartka dla Głuchaczki. Od tego momentu Asy zdobyły sześć goli z rzędu i po meczu toczonym w dobrym tempie, stojącym na wysokim technicznie poziomie, wygrały 10:4.