30-01-2020 22:45
Tydzień 8

Statystyki zawodnika

Nie zachwycił także drugi mecz, który był zapowiadany jako niewątpliwy hit Ligi C/D. Tutaj również obie drużyny nie forsowały nadmiernie tempa, przez co tempo zawodów zawrotne na pewno nie było. Jedni i drudzy skoncentrowali się przede wszystkim na zablokowaniu dostępu do własnej bramki i neutralizowaniu ofensywnych poczynań drużyny przeciwnej możliwie jak najdalej od pola karnego. Nie może więc dziwić fakt, że długimi fragmentami rywalizacja toczyła się przede wszystkim w środkowej strefie boiska. Do przerwy nieco korzystniejsze wrażenie sprawiali Szopeni Futbolu i to oni właśnie prowadzili po 20 minutach 2:1. Po zmianie stron obraz gry nie uległ większym zmianom. Inicjatywę starali się przejąć zawodnicy Despero, ale mądrze ustawieni w obronie rywale nie pozwalali im rozwinąć skrzydeł. Jedyne co udało się osiągnąć ekipie Despero do strzelenie w samej końcówce meczu wyrównującej bramki. Poziom spotkania na pewno rozczarował, a końcowy wynik nie zadowala z pewnością żadnej ze stron.