Virtus Logistics
Historia: Drużyna powstała przed sezonem Wiosna 2018 i składała się głównie z zawodników grających wcześniej w innych zespołach FLS oraz w niższych ligach regionalnych.
Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi D2 (Jesień 2018)
Koszulki: Białe z elementami zielono-niebieskimi
Informacje dodatkowe: Nazwa drużyny pochodzi od jej sponsora - firmy Virtus Logistics, zajmującej się transportem międzynarodowym oraz spedycją morską.
Liderzy zespołu: Iwan Polakow, Andrzej Skulski, Grzegorz Szczepan
Kapitan: Dawid Podhajny
Wyniki ligowe
Ranking | Rozegrane | Zwycięstwa | Przegrane | Remisy | Różnica | Punkty |
---|---|---|---|---|---|---|
8 | 13 | 6 | 7 | 0 | -9 | 18 |
Ostatnie mecze
Data | Zespół | Lokalizacja | Rezultat |
---|---|---|---|
08-10-2019 20:35 | Shamrock | Dom | |
17-10-2019 21:30 | Banda Pycholi | Dom | |
22-10-2019 21:30 | Płaszów - Serwis Bank | Dom | |
06-11-2019 21:00 | Wakanda FC | Wyjazd | |
12-11-2019 21:00 | Krakoska Piłka | Dom |
Nazwa | Rozegrane | Zwycięstwa | Remisy | Przegrane | Różnica |
---|---|---|---|---|---|
Geodziki | 4 | 1 | 1 | 2 | 11-14 |
TS Logitech | 4 | 2 | 2 | 0 | 26-14 |
Szopeni Futbolu | 3 | 3 | 0 | 0 | 16-7 |
Wakanda FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 5-11 |
Błękitna Wataha | 2 | 2 | 0 | 0 | 23-13 |
PAMedica | 2 | 1 | 0 | 1 | 8-12 |
Menu Catering | 2 | 0 | 0 | 2 | 5-12 |
FC Po 40-tce | 2 | 1 | 0 | 1 | 10-11 |
Hitachi Energy | 2 | 1 | 0 | 1 | 11-10 |
Grande Bande | 2 | 2 | 0 | 0 | 16-8 |
Fi Squad | 2 | 0 | 0 | 2 | 3-15 |
Armagedon - Jotel Bau | 2 | 2 | 0 | 0 | 13-5 |
Calcio & Birra Kraków | 2 | 1 | 0 | 1 | 9-9 |
Banda Pycholi | 2 | 0 | 0 | 2 | 4-14 |
Janusze Futbolu | 2 | 2 | 0 | 0 | 10-4 |
Krakoska Piłka | 2 | 0 | 0 | 2 | 3-7 |
Piłkarski Klub Rzeźników | 2 | 1 | 0 | 1 | 4-8 |
ASTOR | 2 | 1 | 0 | 1 | 6-8 |
Nowa Elektro Squad | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-4 |
FC Meczdej | 1 | 0 | 0 | 1 | 5-7 |
Victoria | 1 | 1 | 0 | 0 | 4-1 |
Red Bulls | 1 | 0 | 0 | 1 | 5-11 |
Bianconeri | 1 | 1 | 0 | 0 | 3-2 |
NZS UEK FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 5-3 |
Husaria Kraków | 1 | 0 | 0 | 1 | 3-11 |
Team Spirit | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-5 |
Fuste Kraków | 1 | 1 | 0 | 0 | 6-3 |
C-Bulls | 1 | 0 | 0 | 1 | 4-5 |
Za Słabi na B klasę | 1 | 1 | 0 | 0 | 6-3 |
Chłopaki z Baraków | 1 | 1 | 0 | 0 | 9-4 |
Stal Nowa Huta | 1 | 0 | 0 | 1 | 5-11 |
KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka | 1 | 1 | 0 | 0 | 4-3 |
Wybrzeże Klatki Schodowej | 1 | 0 | 0 | 1 | 4-5 |
ASTORINO | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-5 |
Śledziki | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-5 |
Olimpijakos | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-5 |
Dziki Kraków | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-5 |
Jala Dreips | 1 | 0 | 1 | 0 | 6-6 |
Shamrock | 1 | 1 | 0 | 0 | 9-6 |
Oświecenia Team | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-6 |
Kameb/Pelicans | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-7 |
7 Up | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-10 |
Browary Hills 32040 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4-5 |
CBB | 1 | 1 | 0 | 0 | 5-0 |
Radka | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-3 |
Kraków Knights | 1 | 1 | 0 | 0 | 14-4 |
Błękitna Siermięga | 1 | 1 | 0 | 0 | 8-4 |
AZS UEK | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-6 |
Aptiv | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-5 |
GSBK | 1 | 1 | 0 | 0 | 10-2 |
Żubry | 1 | 1 | 0 | 0 | 6-4 |
FC Dłubnia | 1 | 0 | 0 | 1 | 5-7 |
Elita-Bud | 1 | 0 | 0 | 1 | 4-12 |
Omega | 1 | 1 | 0 | 0 | 5-4 |
Alliance | 1 | 1 | 0 | 0 | 6-3 |
Inter Kraków | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-3 |
FC Agudas de los Toros | 1 | 1 | 0 | 0 | 8-5 |
Płaszów - Serwis Bank | 1 | 0 | 0 | 1 | 3-8 |
Apollo 30 | 1 | 1 | 0 | 0 | 11-4 |
Korkociagi.com | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-12 |
Rodzina Królewska | 1 | 0 | 0 | 1 | 3-6 |
Synowie Gepetta Stolarz24 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-5 |