Wadowscy
Historia: Zespół powstał z inicjatywy pracowników firmy Wadowscy, co oczywiście wyjaśnia także nazwę drużyny. Naszym głównym celem jest dobra zabawa i integracja.
Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi C2 (Jesień 2023), Mistrz Ligi D1 (Jesień 2021)
Koszulki: Ciemnoniebieskie
Liderzy zespołu: Tomasz Grabowski, Karol Żygadło
Kapitan: Piotr Chwaja
Wyniki ligowe
Ranking | Rozegrane | Zwycięstwa | Przegrane | Remisy | Różnica | Punkty |
---|---|---|---|---|---|---|
7 | 13 | 6 | 5 | 2 | 2 | 20 |
Ostatnie mecze
Data | Zespół | Lokalizacja | Rezultat |
---|---|---|---|
22-10-2019 21:30 | Escaro Ubezpieczenia Złote Chłopaki | Dom | |
30-10-2019 21:55 | Ławka Rezerwowych | Dom | |
06-11-2019 21:55 | UBS Kraków | Wyjazd | |
13-11-2019 21:00 | Błękitna Siermięga | Wyjazd | |
18-11-2019 21:00 | Nowa Elektro Squad | Wyjazd |
Nazwa | Rozegrane | Zwycięstwa | Remisy | Przegrane | Różnica |
---|---|---|---|---|---|
Black Hawks | 5 | 3 | 0 | 2 | 30-26 |
Big Time Kraków | 5 | 3 | 0 | 2 | 17-21 |
UBS Kraków | 4 | 1 | 0 | 3 | 14-19 |
Albatros | 4 | 1 | 0 | 3 | 14-26 |
Rekonwalescenci Skawina | 4 | 0 | 0 | 4 | 10-25 |
Hitachi Energy | 3 | 0 | 1 | 2 | 3-14 |
BTCH | 3 | 2 | 0 | 1 | 23-7 |
H&S Team | 3 | 2 | 0 | 1 | 18-10 |
Black Label | 3 | 3 | 0 | 0 | 14-5 |
Red Bulls | 3 | 0 | 0 | 3 | 14-25 |
Śledziki | 3 | 0 | 1 | 2 | 4-10 |
Wściekłe Psy | 3 | 2 | 1 | 0 | 12-10 |
KS Augustyn | 3 | 1 | 0 | 2 | 10-16 |
Stara Gwardia | 2 | 0 | 0 | 2 | 3-11 |
Victoria | 2 | 1 | 1 | 0 | 9-7 |
Silicon Creations | 2 | 1 | 1 | 0 | 7-5 |
ASTORINO | 2 | 1 | 0 | 1 | 7-11 |
Galactik Football | 2 | 2 | 0 | 0 | 9-6 |
Nie ma Lipy | 2 | 1 | 0 | 1 | 7-9 |
Czyżyny | 2 | 1 | 0 | 1 | 8-10 |
Socios Wisła | 2 | 2 | 0 | 0 | 9-4 |
Same DNA | 2 | 2 | 0 | 0 | 15-8 |
KS Klub Sportowy | 2 | 1 | 0 | 1 | 9-9 |
AZS Kozacy Bohuna | 2 | 1 | 0 | 1 | 11-10 |
KLIfornia | 2 | 1 | 1 | 0 | 11-9 |
Stare Wilki | 2 | 1 | 0 | 1 | 6-9 |
Coca Juniors | 2 | 1 | 0 | 1 | 6-8 |
FC Kalinex | 2 | 2 | 0 | 0 | 12-9 |
Eagles FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 5-7 |
Escaro Ubezpieczenia Złote Chłopaki | 2 | 0 | 1 | 1 | 10-14 |
Prawdziki | 2 | 0 | 0 | 2 | 4-13 |
TS Logitech | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-5 |
Aptiv | 1 | 1 | 0 | 0 | 20-5 |
Boske Jaglacci | 1 | 0 | 0 | 1 | 4-7 |
Dynamo Kraków - ANIK Union | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-14 |
FC Łapanka VLS | 1 | 0 | 0 | 1 | 4-14 |
Geodziki | 1 | 1 | 0 | 0 | 6-3 |
Dzida w Przód | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-3 |
BJM | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-9 |
PAMedica | 1 | 1 | 0 | 0 | 4-2 |
Omega | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-3 |
Kraków Airport | 1 | 0 | 0 | 1 | 3-11 |
Wonderkids | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-10 |
Perła Kraków | 1 | 0 | 1 | 0 | 4-4 |
Dziki Kraków | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-4 |
PWK | 1 | 0 | 1 | 0 | 4-4 |
NZS UEK FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 3-0 |
Błękitna Siermięga | 1 | 1 | 0 | 0 | 13-9 |
Ławka Rezerwowych | 1 | 1 | 0 | 0 | 14-6 |
Nowa Elektro Squad | 1 | 0 | 1 | 0 | 7-7 |
Zmarnowane Talenty | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-6 |
C-Bulls | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-4 |
Cairo-Honda | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-8 |
Nic się nie stało | 1 | 0 | 0 | 1 | 3-11 |
Niewstrzeleni z formą | 1 | 1 | 0 | 0 | 7-4 |
GEO-ZENIT | 1 | 0 | 0 | 1 | 4-9 |
Ready4s | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-3 |
Szopeni Futbolu | 1 | 1 | 0 | 0 | 4-3 |
Intense Football Team | 1 | 1 | 0 | 0 | 5-4 |
Armagedon - Jotel Bau | 1 | 1 | 0 | 0 | 10-5 |
BKS Team | 1 | 1 | 0 | 0 | 6-5 |
Gramy Swoje | 1 | 1 | 0 | 0 | 2-1 |
Olimpijakos | 1 | 1 | 0 | 0 | 6-3 |