Podsumowania

Podsumowania dnia, sezonu, czy innych ciekawych wydarzeń.

Podsumowania

Vittoria ogrywa Ready4s, Rafis i Zabankuj zrobiły swoje

W sobotni wieczór drugie zwycięstwo w sezonie odniósł Rafis, który okazał się wyraźnie lepszy od Krupiński Pomp. W Lidze B/C kolejną wygraną zanotowało Zabankuj.pl. Wynik starcia z FC Dłubnią może być nieco mylący, ponieważ dla lidera Ligi B/C na pewno nie był to spacerek. W Lidze E natomiast po raz pierwszy w Lidze Zimowej przegrał zespół Ready4s, który musiał uznać wyższość Vittorii Kraków.

Lasowice po raz pierwszy, Szopeni ponownie zwycięzcy

Trzecie pewne zwycięstwo odniosła w Lidze A Elita-Bud, która tym razem pokonała Prawdziki. Z kolei z drugiej wygranej w sezonie po meczu z Black Hawks mogły się cieszyć Korkociagi. Premierowy triumf odniosły FC Lasowice. W Lidze C/D zwycięski marsz kontynuują Szopeni Futbolu, którzy tym razem w pokonanym polu zostawili Adgosklep.pl. Po raz drugi zwyciężył 4senal. Bez wygranej pozostaje Husaria Kraków oraz Alliance, które w bezpośrednim starciu podzieliły się punktami.

Wygrana ANTyloop, Despero lepsze od Stali

W Lidze B/C dość nieoczekiwanie punkty straciła Bishaka Kurdwanów, która zremisowała z FC Podchmielonymi. Na zwycięskiej ścieżce w Lidze C/D pozostają ekipy Styropianu Garlinho oraz Despero, które pokonały odpowiednio Albatrosa i Stal Nowa Huta. W Lidze E z kolei pierwsze punkty w sezonie zdobyły ANTyloopy, które po dobrym meczu pokonały FC KK 2019. Swój mecz wygrał także Aptiv2, który w pokonanym polu zostawił Perłę Kraków.

Zwycięski kwartet, trzecie wygrane w sezonie

Nie było zbyt wielu emocji w szlagierowym meczu Ligi A pomiędzy GDA/TEB a Stomatologią Stupka, która już w pierwszej połowie załatwiła sprawę wygranej. Drużyna Łukasza Stupki wygrała trzeci zimowy mecz podobnie, jak Asy NH. Tym samym osiągnięciem w Lidze E mogą się pochwalić zespoły NZSu UEK oraz Black Label, które w poniedziałek wygrywały po skrajnie różnych spotkaniach.

Drugie wygrane Styropianu oraz Kalinexu, pewny triumf Bishaki

Udanie zainaugurowała zmagania w Lidze Zimowej Bishaka Kurdwanów, która nie miała większych problemów z pokonaniem Black Hawks. Drugą wygraną odniósł FC Kalinex, który zwycięstwo z FC Dłubnia zapewnił sobie jednak dopiero w ostatniej minucie meczu. W Lidze C/D Styropian Garlinho ograł Husarię Kraków, a Despero nie dało szans Alliance.

Remis na otwarcie Aptivu2, Zabankuj i Szopeni po raz drugi

Komplet punktów w rywalizacji z Czyżynami wywalczył Rafis. W Lidze B/C pierwszą wygraną zapisała na swoim koncie Błękitna Siermięga. Drugie kolejne spotkanie wygrało Zabankuj.pl, które tym razem okazało się lepsze od Lasowic. Również drugim triumf z rzędy zanotowali w Lidze C/D Szopeni Futbolu, którzy pokonali 4senal. Ciekawie w piątkowy wieczór było w Lidze E, gdzie Black Label pokonało ANTyloopy, a Ready4s po emocjonującym meczu podzieliło się punktami z Aptivem2.

Wygrana Korkociagów, Adgosklep.pl zaskoczył

W Lidze A zgodni z planem pewne zwycięstwa odniosły ekipy GDA Investment/TEB Edukacji oraz Stomatologii Stupka. Trzy punkty w Lidze B/C powędrowały na konto Korkociagów, które po dobrym meczu pokonały Dziki Wschód. Dość nieoczekiwane rozstrzygnięcia zapadły w Lidze C/D. Adgosklep.pl okazał się bowiem lepszy od Rekonwalescentów, a UBS Kraków urwał punkty Albatrosowi. Plan wykonali także w Lidze E Wzmocnieni FC, którzy w pokonanym polu zostawili FC KK 2019.

Inauguracje zmorą Husarii, Nic się nie stało ratuje remis

Choć dwa z czterech poniedziałkowych spotkań rozegrano w Lidze A, więcej emocji mieliśmy na niższych szczeblach. W Lidze C/D Nic się nie stało zremisowało z Krakoską Piłką ratując punkt dwie minuty przed końcem zawodów. W Lidze E drugie zwycięstwo odniósł NZS UEK, który nie dał Logitech Błękitnej Husarii strzelić choćby jednego gola. We wspomnianej Lidze A z kolei pewne i wysokie wygrane odniosły ekipy Elity-Bud oraz Asów NH.

Nieudane debiuty, Rekonwalescenci ogrywają Stal

Trzy mecze odbyły się na zakończenie 1 tygodnia zmagań sezonu zimowego. Do małej niespodzianki doszło w Lidze C/D, gdzie Rekonwalescenci Skawina pokonali Stal Nową Hutę. Szczebel niżej udał się powrót do rozgrywek Black Label, które pokonało debiutujące w FLS FC KK 2019. Inny debiutant ANTyloopy także nie miał powodów do zadowolenia, bo mimo strzelania 7 goli drużyna ta uległa Vittorii.

Udany debiut Ready4s, udany powrót Zabankuj

W piątek udanie zadebiutowała w rozgrywkach drużyna Ready4s pokonując Wzmocnionych nie tracąc gola. Udał się także powrót do rywalizacji Zabankuj.pl, który wygrało z Korkociągami. W Lidze A z rywalami rozprawiły się Elita-Bud oraz Asy, a w C/D oba mecze zakończyły się wynikami 6:5 - po trzy oczka, po golach w końcówce sięgnęły ekipy Szopenów Futbolu oraz Alliance.