Podsumowania

Podsumowania dnia, sezonu, czy innych ciekawych wydarzeń.

Podsumowania

Piątkowe niespodzianki, Eskulap po raz pierwszy

W piątkowy wieczór doszło do kilku niespodzianek. Do tych na pewno należy zaliczyć łatwe zwycięstwo CMR Eskulap z Relakmisją oraz zaskakująco wysokie rozmiary zwycięstw Piometu i ASTORa. Niespodzianką zakończył się także mecz w Lidze E1, gdzie OREO urwało punkty Nic się nie stało. W Lidze C1 blisko tytułu jest Elita-Bud, która pokonała Płaszów.

W B1 nadal ciekawie, pierwszy triumf Jager-Masters

W hitowym spotkaniu czwartego dnia dziewiątego tygodnia rozgrywek w Futbolowej Lidze Szóstek FC Kalinex wygrał z CA Sharks 5:2. W meczu na szczycie tabeli Ligi D1 Stal Nowa Huta wygrała 5:0 z Jaglacci Tinderwolves. O małej niespodziance możemy mówić w Lidze C2, gdzie Bianconeri wygrali z FC Meczdej dość zdecydowanie, bo aż 8:3. W Lidze E2 z kolei w meczu o pierwsze w sezonie zwycięstwo Jager-Masters pokonał po zaciętej walce ANTyFUTBOL.

Kanonada Rafisu, pewne zwycięstwa faworytów B2

W lidze A przed meczem Rafis - Nembud, faworyt był raczej tylko jeden, lecz nikt nie przypuszczał że Rafis odniesie swoje najwyższe zwycięstwo w historii. W Lidze B2 kandydaci do awansu - Weldbud i Krupiński Pompy, pewnie wygrali swoje mecze, solidarnie aplikując rywalom po 10 bramek. Na wyróżnienie w Lidze C1 zasługuje niespodziewane zwycięstwo Apollo nad Krakoską Piłką. W D1 Kraków Airport, odniósł cenne zwycięstwo nad Rafisem B. Z kolei w Lidze E1 Wzmocnieni, ulegli ekipie Inpost-u, co dosyć mocno komplikuje im sprawę awansu.

FC Luje nie zwalniają tempa, remis TEB-u z Aqua Soil

We wtorek byliśmy świadkami kilku bardzo ciekawych spotkań. W lidze A TEB Edukacja po bardzo zaciętym pojedynku zremisował z Aqua Soil. W B2 cenne zwycięstwo nad Kadrą GAP AZS UEK, odniosła Bishaka Kurdwanów. Trzy punkty może dopisać sobie również Wybrzeże Klatki Schodowej, które pokonało Kalinex. Ważne zwycięstwo w kontekście utrzymania w Lidze C2 odniosła Rodzina Królewska, która po bardzo zaciętym meczu pokonała 4senal. W Lidze E2, ostatnio nieźle dysponowane Stare Wilki nie zdołały zatrzymać rozpędzonego lidera - FC Luje.

Udany pościg Radki, popisy strzeleckie Omegi i Złotych Chłopaków

W poniedziałek w Lidze A pewne planowe zwycięstwa odniosły ekipy Asów NH oraz GDA Investment. Cenny triumf w Lidze B1 zanotowała Radka, która pokonała Cemark.pl wykazując się charakterem i odrabiając straty z nawiązką. W Lidze C1 ostre strzelanie urządziła sobie Omega, podobnie jak w D2 Złote Chłopaki, które nie dały szans odpowiednio Apollo 30 i Błękitnym Panterom. Z walki o medale w Lidze C2 nie rezygnują drużyny Black Hawks oraz Dream Crushers, które pokonały odpowiednio FC Meczdej oraz KPPN. Ważną wygraną odnieśli Wonderkids, którzy w pokonanym polu zostawili Albatrosa. W Lidze E1 w grze o podium pozostają Wzmocnieni FC, którzy w bardzo istotnym pojedynku okazali się lepsi od Heinekena HGSS.

Strzał w 10-kę Weldbudu, Stare Wilki zaskakują PWK

Spodziewaliśmy się ciekawego piątku, ale chyba nie aż tak interesującego. Doszło bowiem do kilku niespodzianek, a za takie można na pewno uznać zwycięstwo ASTORa z VilaNovą oraz triumf Starych Wilków z PWK. Spore problemy z odniesieniem zwycięstwa mieli Anonymous, którzy jednak złamali opór Perły. Jednostronne okazało się spotkanie w Lidze A, gdzie Rafis wysoko pokonał Aqua Soil. W Lidze B2 z kolei ważny triumf odniósł Weldbud, który dzięki serii 6 kolejnych trafień pokonał 10:6 Bishakę. W Lidze C2 wciąż niepokonany jest BiegunSport, który jednak straciła 2 oczka po remisie z Bianconeri. Rekordowe zwycięstwo odniosła z kolei Nowa Elektro Squad aplikując Ławce Rezerwowych aż 17 goli.

Niespodziewane zwycięstwo Vittorii, przełamanie Victorii

Za nami czwartkowe mecze w ósmym tygodniu zmagań w Futbolowej Lidze Szóstek. Niespodziewane zwycięstwo w Lidze E1 odniosła drużyna Vittorii Kraków, która pokonała aktualnego wówczas lidera tabeli Restaurację V8 aż 8-1. W lidze C2 pierwsze zwycięstwo zanotowała Victoria, która niespodziewanie pokonała Jala Dreips. W Lidze B2 wysokie wygrane z zachowaniem czystego konta odniosły drużyny Tubylców i Amadeusa. Dzięki tym triumfom pozostają w walce o awans do elity.

Niespodziewany triumf Wybrzeża, pewne zwycięstwo Kraków Airport

Za nami środowe zmagania w ósmym tygodniu rywalizacji w Futbolowej Lidze Szóstek. Do największej niespodzianki doszło w Lidze B1 w starciu CA Sharks z Wybrzeżem Klatki Schodowej. Dzięki wygranej Wybrzeże na poważnie powróciło do walki o awans do elity. W Lidze D1 przekonujące zwycięstwo nad Nie ma lipy odnieśli gracze Kraków Airport, którzy po wahaniach formy na początku sezonu zaczynają grać coraz lepiej i skuteczniej.

Rekiny w drodze do elity

W środę kolejne spotkanie rozegrają będący w świetnej dyspozycji CA Sharks. "Rekiny" przed tą serią gier liderowali w Lidze B1 i są głównym kandydatem do awansu do Ligi A. Do niedawna takim był dzisiejszy rywal, a więc Wybrzeże Klatki Schodowej, jednak ostatnie kiepskie wyniki oddaliły ten zespół od powrotu do elity. Ponadto wysoką formę będą chcieli dziś potwierdzić gracze Adgosklepu, którzy zmierzą się z Jaglacci Tinderwolves.

Bishaka nokautuje lidera, ciężka przeprawa Hutniczka

Drugiego dnia ósmego już tygodnia Futbolowej Ligi Szóstek jak zwykle mogliśmy liczyć na wiele emocji i nieprzewidywalnych wyników. W najciekawiej zapowiadającym się starciu na szczycie Ligi B2 lider Krupiński Pompy niespodziewanie poległ aż 1:5 z Bishaką Kurdwanów. W najwyższej zaś klasie rozgrywkowej kolejny krok w drodze do mistrzostwa postawiły Asy NH. Najbardziej okazałe zwycięstwo tej kolejki zanotowało z kolei Despero w starciu z Powrotem Żywych Trupów. Swoje spotkania wygrały także m.in. Radka, Cemark.pl oraz Virtus Logistics.