Zapowiedzi

Zapowiedzi spotkań odbywających się w ramach danego dnia rozgrywkowego, a także innych wydarzeń, czy cały rozgrywek.

Zapowiedzi

Ważne mecze o awans i utrzymanie

W środę dojdzie do kilku bardzo ważnych spotkań w rozgrywkach Futbolowej Ligi Szóstek. W Lidze A w meczu istotnym dla kwestii utrzymania Cybermachina G. Pub zmierzy się z Bad Boys. Do również interesującego spotkania z taką samą stawką w Lidze C2 dojdzie w starciu Rodziny Królewskiej z Chłopami. O trzy punkty przybliżające do awansu do Ligi B powalczą z kolei Inter Kraków i Omega.

Bez marginesu błędu

We wtorkowy wieczór w Futbolowej Lidze Szóstek najciekawiej zapowiada się starcie w Lidze C1, w którym wicelider tabeli - Virtus Logistics zmierzy się z Płaszowem, również należącym do ścisłej czołówki trzeciego szczebla rozgrywkowego. Ani jedni, ani drudzy nie mogą sobie za bardzo pozwolić na stratę punktów, jeśli chcą na koniec sezonu znaleźć się na podium. O dziesiąte zwycięstwo z rzędu powalczy Elita-Bud, która zagra ze sklasyfikowanym w strefie spadkowej Shamrockiem. W Lidze D2 z kolei będziemy świadkami ważnego w kontekście utrzymania meczu pomiędzy UEK-iem a Augustynem. W innych ciekawie zapowiadających się rywalizacjach spotkają się m.in. drużyny Czyżyn i Bishaki w Lidze B2, czy też Złotych Chłopaków i Wadowskich w Lidze D2.

Szlagier w C2, istotny mecz w D1

W poniedziałkowy wieczór w Futbolowej Lidze Szóstek najciekawiej zapowiada się starcie w Lidze C2, w którym lider tabeli KS Klub Sportowy zmierzy się z BiegunSportem, sklasyfikowanym na drugiej lokacie. W Lidze D1 z kolei w meczu na szczycie Kraków Airport zmierzy się ze Stalą Nowa Huta. Oprócz tego będziemy również świadkami dwóch meczów w Lidze A, czy też interesującej rywalizacji na piątym szczeblu rozgrywkowym, gdzie PWK zagra z Eagles FC. 

Szlagiery na trzecim szczeblu

Ostatniego dnia 9 tygodnia sezonu oczy postronnych obserwatorów powinny być zwrócone na rozgrywki Ligi C. To właśnie na trzecim szczeblu dojdzie do bardzo istotnych spotkań w kontekście walki o czołowe lokaty. W Lidze C1 będąca w świetnej dyspozycji Omega zmierzy się z Wakandą, a zwycięzca tego pojedynku może wskoczyć nawet na pozycję wicelidera. Lider Elita-Bud zmierzy się z kolei z Płaszowem i w przypadku wygranej będzie już o krok od spodziewanego mistrzostwa.

Na szczycie w D1, o pierwsze punkty w E2

Zapowiada się ciekawy czwartek na FLSowych boiskach. W wielu spotkaniach trudno wskazać jednoznacznego faworyta. Tak jest choćby w meczu na szczycie Ligi D1 pomiędzy Stalą Nowa Huta oraz Jaglacci Tinderwolves. Na niższym szczeblu ważny mecz na dole stawki E2 - ANTyFUTBOL zagra z Jager-Masters, a stawką będą pierwsze jesienne punkty. Ponadto po dwóch porażkach z rzędu podnieść będzie się chciał Kalinex i zachować szanse na podium. Rywalem jednak CA Sharks także mierzący wysoko. 

Mieć się na baczności

Teoretycznie najciekawiej spośród środowych spotkań zapowiada się starcie Rafisu z NEMBUDem, który raz już ograł kandydata do mistrzostwa (Asy). Zespół z Kazimierzy Wielkiej może jednak mieć ułatwione zadanie, o ile potwierdzą się informacje o kadrowych kłopotach rywali. Poza tym rywalizacja toczyć się będzie na niższych szczeblach, choć zagrają też kandydaci do medali w Lidze B2. Zarówno Krupiński Pompy, jak i Weldbud są zdecydowanymi faworytami dzisiejszych meczów.

Zatrzymać lidera

We wtorek będące ostatnio w wysokiej formie Stare Wilki spróbują zatrzymać do tej pory niezatrzymanego lidera Ligi E2 - FC Luje. Ponadto kilka zespołów będzie chciało uniknąć strat, które mogą zakończyć lub mocno ograniczyć nadzieje na osiągnięcie swoich celów. Ważny mecz czeka nas w Lidze B1, gdzie Kalinex zmierzy się z Wybrzeżem, jak również w B2, gdzie Bishaka zagra z Kadrą GAP.

Krok w kierunku awansu

W poniedziałek kilka drużyn postara się przybliżyć do awansu na wyższy szczebel. Taki cel przyświecać będzie w bezpośrednim starciu Wonderkids i Albatrosowi (Liga D2) oraz Heinekenowi i Wzmocnionym (Liga E1). To jednak nie jedyne ciekawe spotkania czekające nas na starcie 9 tygodnia zmagań.

Szczytowy piątek w A i B2

8 tydzień kończymy z przytupem, bo będziemy świadkami dwóch spotkań na szczycie i to na dwóch najwyższych szczeblach. W Lidze A Rafis zagra z Aqua Soil, a w B2 kolejny trudny mecz czeka Bishakę Kurdwanów. Ponadto zwycięski marsz będą chciały kontynuować ekipy VilaNovy oraz BiegunSportu.

Pójść za ciosem

Większość czwartkowych meczów toczyć się będzie na trzech najniższych szczeblach ligowej hierarchii. W Lidze D2 ciekawie zapowiada się starcie rozpędzonych ostatnio Wściekłych Psów z Wadowskimi, którzy obniżyli ostatnio nieco loty. Wysoką formę będzie chciała podtrzymać Omega, która o czwarte z rzędu zwycięstwo walczyć będzie z Grande Bande. W Lidze B z kolei Amadeus powalczy o 5 z rzędu zwycięstwo, a Relaksmisja postara się przerwać serię trzech kolejnych porażek.