Zapowiedzi

Zapowiedzi spotkań odbywających się w ramach danego dnia rozgrywkowego, a także innych wydarzeń, czy cały rozgrywek.

Zapowiedzi

Finały Ligi A - zapowiedź

W wielkim finale Ligi A GDA Investment/TEB Edukacja zmierzy się ze Stomatologią Stupka i naszym zdaniem faworytem do końcowego triumfu jest ten drugi zespół. W “finale pocieszenia” zagrają z kolei Elita-Bud oraz Asy NH.

Finały ligi C/D - zapowiedź

Dwa ostatnie mecze pozostały do rozegrania w Lidze C/D. Najpierw w meczu o trzecie miejsce Styropian Garlinho zmierzy się z Albatrosem. W wielkim finale natomiast rywalizować będą drużyny Despero oraz 4senalu. Emocji zatem z pewnością nie zabraknie.

Zapowiedź meczu o 5 miejsce - Liga A

W sobotę 7 marca o piąte miejsce w Lidze A bój stoczą ekipy Czyżyn oraz Pink Bowling. Z walki o siódmą lokatę zrezygnował NEMBUD i tym samym miejsce to bez konieczności rozgrywania meczu przypadnie drużynie Krupiński Pompy.

Zapowiedź rundy finałowej - Liga B/C

W piątek 6 marca poznamy najważniejsze rozstrzygnięcia w Lidze B/C. W wielkim finale Bishaka Kurdwanów zmierzy się z FC Kalinexem. Która z wymienionych ekip wzniesie do góry puchar? O brązowe medale zagrają z kolei Płaszów - Serwis Bank oraz FC Dłubnia. Mecz o piąte miejsce to starcie Korkociagow.com z FC Podchmielonymi. Dzień później w ostatnim spotkaniu sezonu o 7 lokatę rywalizować będą ekipy Błękitnej Siermięgi oraz Zabankuj.pl. Zapraszamy do lektury zapowiedzi najważniejszych meczów sezonu w Lidze B/C.

Finały Ligi E - zapowiedź

Środa 4 marca będzie dniem, w którym poznamy odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące rozstrzygnięć w Lidze E. Kto zdobędzie mistrzostwo? Kto będzie musiał zadowolić się drugim miejscem? Kto wygra w "finale pocieszenia" i sięgnie po brązowe medale? Oto zapowiedź dwóch najważniejszych meczów sezonów w Lidze E.

Zapowiedź 1 rundy playoff w Lidze C/D

Dziś rozpoczyna się faza playoff w Lidze C/D. Zapraszamy do lektury zapowiedzi 1 rundy zmagań na trzecim szczeblu rozgrywkowym. Przypominamy, że w pierwszej rundzie fazy playoff, w przypadku remisu o awansie decyduje wyższa pozycja po fazie zasadniczej.

Zapowiedź 2 rundy playoff w Lidze A

Dziś rozpoczyna się druga runda fazy playoff w Lidze A. W półfinałach 1-4 Elita-Bud zmierzy się z GDA Investment/TEB Edukacją, natomiast Asy NH zagrają ze Stomatologią Stupka. Z kolei o miejsca 5-8 rywalizować będą: Czyżyny z Krupiński Pompy oraz Pink Bowling z NEMBUDem. Zapraszamy do lektury zapowiedzi 2 rundy zmagań na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. W drugiej rundzie fazy playoff, w przypadku remisu o awansie zadecyduje seria rzutów karnych.

Zapowiedź 2 rundy playoff w Lidze B/C

Dziś rozpoczyna się druga runda fazy playoff w Lidze B/C. W półfinałach 1-4 FC Dłubnia zmierzy się z Bishaką Kurdwanów, natomiast Płaszów - Serwis Bank zagra z FC Kalinex. Z kolei o miejsca 5-8 rywalizować będą: Błękitna Siermięga z Korkociagami oraz FC Podchmieleni z Zabankuj.pl. Zapraszamy do lektury zapowiedzi 2 rundy zmagań na czwartym szczeblu rozgrywkowym. W drugiej rundzie fazy playoff, w przypadku remisu o awansie zadecyduje seria rzutów karnych.