Zapowiedzi

Zapowiedzi spotkań odbywających się w ramach danego dnia rozgrywkowego, a także innych wydarzeń, czy cały rozgrywek.

Zapowiedzi

Zabankuj po trzecią wygraną, Vittoria powalczy z Ready4s

Tylko trzy spotkania zostały zaplanowane na sobotę. Dwa z nich mają zdecydowanego faworyta. W Lidze A Rafis nie powinien mieć problemów z pokonaniem Czyżyn, a w Lidze B/C Zabankuj.pl naszym zdaniem upora się z FC Dłubnią. Najbardziej wyrównaną parę utworzyły w Lidze E ekipy Vittorii Kraków oraz Ready4s i tu ewentualnego zwycięzcę wskazać jest najtrudniej.

Black Hawks i Alliance o przełamanie, Szopeni o przedłużenie serii

Sześć spotkań zostanie rozegrany w piątkowy wieczór. W jedynym starciu Ligi A Elita-Bud spotka się z Prawdzikami. W Lidze B/C o pierwsze punkty powalczy zespół Black Hawks, ale w meczu z Korkociagami nie będzie faworytem. Ciekawie zapowiada się rywalizacja Lasowic z Płaszowem. W Lidze C/D z kolei o przedłużenie zwycięskiej serii postarają się Szopeni Futbolu, którzy zmierzą się z nieobliczalnym Adgosklepem. W tej samej lidze o pierwsze punkty powalczą w bezpośrednim pojedynku: Alliance oraz Husaria Kraków. Na zakończenie dnia grający w kratkę 4senal podejmie Nic się nie stało.

Bardzo ciekawie w C/D, FC KK z ANTyloopami o pierwsze punkty

W czwartkowy wieczór najciekawsze pojedynki czekają nas w Lidze C/D. W pierwszym z nich przewodzący stawce Styropian Garlinho zmierzy się z prezentującym się poniżej oczekiwań Albatrosem. Z kolei w drugim depczące liderowi po piętach Despero zagra z mającą duże ambicje Stalą Nowa Huta. W Lidze B/C drugi mecz w sezonie rozegrają ekipy Bishaki Kurdwanów oraz FC Podchmielonych. O pierwsze punkty w Lidze powalczą drużyny FC KK 2019 oraz ANTyloopy. Natomiast swój dorobek postara się powiększyć Aptiv2, który czeka mecz z Perłą Kraków.

GDA/TEB ze Stomatologią w hicie Ligi A, NZS oraz Black Label o trzecie wygrane

W pierwszym dniu nowego tygodnia aż trzy spotkania odbędą się na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Bez wątpienia najciekawiej zapowiada się starcie GDA/TEBu ze Stomatologią Stupka. O kolejną wygraną powalczą Asy NH, które zmierzą się z Pink Bowling. Zdobycie pierwszych punktów będzie z kolei celem NEMBUDu oraz Czyżyn.W Lidze B/C o drugie zwycięstwo w Lidze Zimowej zagrają Dziki Wschód oraz Błękitna Siermięga. Wysoką dyspozycję w Lidze E będą chciały potwierdzić zespoły NZS UEK FC oraz Black Label, które zagrają odpowiednio ze Wzmocnionymi oraz Logitech Błękitną Husarią.

Trudne zadanie Black Hawks, Husaria sprawdzi Styropian

W Lidze B/C swoje pierwsze spotkanie w Lidze Zimowej rozegra Bishaka Kurdwanów, która zmierzy się z Black Hawks. W tej samej lidze debiutującą w rozgrywkach FC Dłubnię sprawdzi FC Kalinex. Szczebel niżej o drugie zwycięstwo powalczy Despero, a szyki tej drużynie postara się pokrzyżować Alliance. Z kolei w starciu z Husarią Kraków dobrą dyspozycję postara się podtrzymać Styropian Garlinho.

Szopeni z 4senalem o drugą wygraną, interesująco w B/C

Ciekawie zapowiada się dzisiejsza seria gier. W Lidze A Rafis po raz szósty w historii będzie rywalizował z Czyżynami. W Lidze B/C formę z pierwszej kolejki będą chciały potwierdzić: Płaszów - Serwis Bank oraz Zabankuj.pl. Obie drużyny staną jednak przed dużym wyzwaniem, ponieważ za rywali będą miały odpowiednio Błękitną Siermięgę oraz FC Lasowice. Liga C/D zaserwuje nam starcie Szopenów Futbolu z 4senalem. W Lidze E dobrą formę postara się utrzymać zespół Ready4s, któremu pokrzyżować szyki z pewnością zamierza Aptiv2.

Ciekawy wieczór, Prawdziki na drodze Stomatologii

W czwartkowy wieczór dwa spotkania zostaną rozegrane w Lidze A. W pierwszym z nich GDA/TEB zmierzy się z drużyną Krupiński Pompy. W drugim Prawdziki postarają się sprawić niespodziankę, jaką niewątpliwie byłoby urwanie punktów Stomatologii Stupka. W Lidze B/C zdecydowanego faworyta nie ma ciekawie zapowiadające się starcie Dzikiego Wschodu z Korkociagami. Sporo powinno dziać się szczebel niżej, gdzie dojdzie do pojedynków Adgosklepu z Rekonwalescentami oraz UBSu z Albatrosem. W jedynym spotkaniu Ligi E o pierwsze punkty Wzmocnieni FC powalczą z FC KK 2019.

Pink Bowling powalczy z Elitą, NZS o drugie zwycięstwo

W poniedziałkowy wieczór czekają nas dwa interesujące starcia w Lidze A. W pierwszym z nich Pink Bowling postara się zatrzymać Elitę-Bud. W drugim na drodze Asów NH stanie NEMBUD. W Lidze C/D Nic się nie stało oraz Krakoska Piłka postarają się podnieść po porażkach w pierwszej kolejce. O drugą wygraną w Lidze E powalczy NZS UEK FC, który jest faworytem meczu z Logitech Błękitną Husarią.

Vittoria sprawdzi ANTyloopy, a Stal Rekonwalescentów

W sobotnie popołudnie odbędą się trzy kolejne spotkania w ramach Ligi Zimowej. W pierwszym z nich doświadczona Vittoria Kraków zmierzy się z debiutującymi w FLS ANTyloopami. Następnie na murawę wybiegną Rekonwalescenci Skawina oraz Stal Nowa Huta. Ostatnim meczem będzie starcie powracającej do rozgrywek drużyny Black Label z kolejnym debiutantem - FC KK 2019.

Podtrzymać dobre wspomnienia, powrót Zabankuj.pl

Piątkowy wieczór w Lidze Zimowej to między innymi starcie Elity-Bud z Rafisem w Lidze A. Problemów z wywalczeniem kompletu punktów nie powinny mieć Asy NH, które zmierzą się z Czyżyny. W Lidze B/C będzie miał miejsce powrót do FLS Zabankuj.pl, które na początek spotka się z Korkociagami.com. W Lidze C/D mający za sobą nie najlepszy sezon Alliance powalczy o punkty z Szopenami Futbolu i tym spotkaniem będzie chciał przywołać dobre wspomnienia z debiutanckiej edycji przed rokiem. Ponadto 4senal zmierzy się z Adgosklepem.pl, a w Lidze E Wzmocnieni FC zmierzą się z absolutnym debiutantem, czyli ekipą Ready4s.