Zapowiedzi meczów

Zapowiedzi spotkań odbywających się w ramach danego dnia rozgrywkowego.

Zapowiedzi meczów

Nie ma Lipy z Husarią o tytuł w E1

Najciekawiej zapowiadającym się spotkaniem wtorkowej serii gier jest z całą pewnością rywalizacja Nie ma Lipy z Husarią Kraków, która zdecyduje o losach mistrzowskiego tytułu w Lidze E1. W Lidze B1 swoje nadzieje na medal w meczu z CMR Eskulap postarają się przedłużyć Czyżyny. Dużo obiecujemy sobie po starciu w Lidze C1 pomiędzy dobrze dysponowanymi w ostatnim czasie Virtusem a Bandą Pycholi. Aby przedłużyć swoją szansę na złoto w C2 koniecznie z Victorią zwyciężyć muszą dzisiaj Prawdziki. O utrzymanie w D1 Armagedon zagra z Calcio&Birra.

Dziś poznamy mistrza FLS

W pierwszym dniu ostatniego tygodnia sezonu Wiosna 2019 poznamy w końcu mistrza Futbolowej Ligi Szóstek. Jeśli pokona Bad Boys zostanie nim Stomatologia Stupka. W przypadku wpadki faworyta tytuł powędruje na konto Rafisu. Zapewnić utrzymanie mogą sobie Piraci. Warunkiem pokonanie Wybrzeża Klatki Schodowej. Bardzo interesująco zapowiada się starcie znajdujących się w wysokiej formie ekip AS Maestro oraz Radki. Do meczu na szczycie dojdzie w Lidze B2 – lider Żymła Siermięga podejmie drugi w tabeli NEMBUD. Szanse na zapewnienie tytułu w Lidze C1 ma Kameb. Aby ten cel osiągnąć musi pokonać ABB. Jeśli z kolei Astor pokona Wakandę to zagwarantuje sobie medal. W razie wygranej z BTCH brąz w D1 „przyklepie” sobie Krakoska Piłka. Na jej potknięcie mocno liczą w obozie FC Meczdej, który zmierzy się z Adgosklepem.

Relaksmisja w drodze po historyczny sukces

Trzydniowy 13. tydzień rozgrywek kończymy dzisiejszymi 9 meczami na boiskach KS Nadwiślan. Z największą uwagą będziemy się przyglądać pojedynkowi w Lidze B2, w którym Relaksmisja zagra z Pompami o przedłużenie swojej nadziei na osiągnięcie historycznego sukcesu. W Lidze B1 odbędzie się ważne spotkanie pomiędzy Radką a KPPNem, które może dać wiele odpowiedzi w kwestii wiosennych spadkowiczów. W Lidze C2 na pozycję lidera po meczu z Bianconerri będą chciały wrócić Prawdziki, którym wytchnienia nie dają seryjnie wygrywające Browary. W drugiej z grup Ligi D nadal mające szanse na medal Apollo będzie chciało wykorzystać potknięcie Alliance i wygrać z Albatrosem.

Porta na drodze Browarów, hitowe starcie w D2

Na wtorek zostało zaplanowych 17 spotkań. W elicie przed szansą na przyklepanie trzeciego miejsca stanie TEB Edukacja, która podejmie Bishakę Kurdwanów. Jeśli Piratom uda się pokonać Wybrzeże Klatki Schodowej to oznaczać to będzie ich wydostanie się ze strefy spadkowej. O zapewnienie sobie awansu zagrają w Lidze B1 Wodociągi Miasta Krakowa, a na ich drodze stanie nieobliczalna Omega. Jeśli Grupa Partner pokona dzisiaj Walkover to zapewni sobie utrzymanie w Lidze B2 na kolejny sezon. W Lidze C1 w starciu z GSBK powetować ostatnie niepowodzenie będzie chciał Kameb. Bardzo interesująco zapowiada się w Lidze C2 starcie pomiędzy Browarami Hills i Portą. Zrobić swoje w meczu z Whisky z Colą w Lidze D1 muszą walczący o tytuł gracze Dream Crushers. Hitowe starcie zostało zaplanowane w Lidze D2, gdzie Rodzina Królewska zmierzy się z Alliance. W Lidze E1 przewidujemy wygrane Nie ma Lipy, UBSu oraz Hutniczka, a w E2 Albero Mebli oraz Groove Street.

O miejsce na podium, poznamy mistrza FLS?

W poniedziałkowy wieczór możemy poznać mistrza FLS w sezonie Wiosna 2019. Aby stało się to faktem wystarczy, że Stomatologia wywiązała się z roli faworyta i pokonała Asy NH. Na nic wtedy zda się ewentualna wygrana Rafisu z Pink Bowling. Interesująco zapowiada się także starcie Bad Boys z Mazi Teamem, które zwycięskiej ekipie zapewni utrzymanie w Lidze A. W Lidze B1 CA Sharks zagra z Valposiano o przedłużenie swoich szans na medal. Z kolei KPPN zagra z Home Brokerem i mecz ten ma dla obu drużyn kluczowe znaczenie w kontekście walki o utrzymanie. W Lidze C1 do liderującego Kamebu zbliżyć postara się Aptiv, ale łatwo z FC Po 40-tce mieć nie będzie. Sporo emocji powinno przynieść starcie Astora z Kadrą GAP, którego stawką jest miejsce, co najmniej, na najniższym stopniu podium. Jeśli chodzi o Ligę D1 to problemów z odniesieniem zwycięstw nie powinny mieć: KS Klub Sportowy oraz FC Meczdej, które zmierzą się odpowiednio z Asami NH B oraz Coca Juniors. Z odniesieniem kolejnej wygranej problemów nie powinna mieć także w Lidze E1 Husaria Kraków. Do spotkania na szczycie dojdzie natomiast w Lidze E2, gdzie już pewni mistrzostwa Wonderkids zmierzą się z drugim w tabeli „Kabareciarzami”.

Piątek dniem hitowych starć

Na koniec tygodnia zaplanowanych zostało kilka naprawdę interesujących pojedynków. W pierwszej kolejności należy wspomnieć o hitowym starciu w Lidze D1 pomiędzy Krakoską Piłką a KS Klubem Sportowym. Niemniej ciekawie będzie zapewne w starciach C.F. VilaNovy z Victorią w Lidze C2 oraz Rodziny Królewskiej z Płaszowem w D2. W Lidze B1 na podium umocnić postarają się Wodociągi Miasta Krakowa, które zmierzą się z wciąż niepewną utrzymania ekipą Black Hawks. Mecz o „sześć” punktów rozegrają z kolei znajdujące się w strefie spadkowej drużyny Korkociagow oraz KPPNu.

AKS z Albero o medal, Vittoria z Black Label o przedłużenie szans na utrzymanie

W czwartkowy wieczór odbędzie się osiem spotkań. W Lidze B2 przybliżyć znacząco do utrzymania może się CMR Eskulap. Do tego potrzebuje jednak wygranej w starciu z Walkoverem. Przed okazją na zrównanie się punktami z liderującą Lidze D2 Rodziną Królewską stanie Alliance, pod warunkiem jednak, że pokona nieobliczalny Big Time Kraków. Sporo powinno się dziać w starciu dwóch zespołów znajdujących się aktualnie w strefie spadkowej, czyli Vittorii Kraków oraz Black Label. Jednak najciekawiej zapowiada się rywalizacja w Lidze E2 pomiędzy Kabaretem a Albero Meble. O kolejne wygrane powalczą także Groove Street oraz Błękitna Husaria.

Zbliżyć się do medalu, BiegunSport z Chłopami o "sześć" punktów

Z zaplanowanej na środowy wieczór serii gier najciekawiej zapowiada się rywalizacja w Lidze C1 pomiędzy Aptivem a Wakandą, której zwycięzca wykona ważny krok w kierunku wywalczenia medalu. Przybliżyć do mistrzostwa postara się Kameb, który podejmie walczące o utrzymanie Żubry. Na interesujące spotkanie liczymy także w Lidze C2, gdzie Tubylcy zmierzą się z Prawdzikami. W Lidze E1 powstrzymać zwycięski pochód Nie ma Lipy postara się Flamingo FT.

Cybermachina z TEBem o miejsce na podium, FC Kalinex o przełamanie

Najciekawiej we wtorek zapowiada się rywalizacja TEB Edukacji z Cybermachiną, która może wiele wyjaśnić w kwestii obsady ostatniego wolnego miejsca na podium Ligi A. Tylko wygrana z Asami pozwoli przedłużyć Piratom szanse na utrzymanie, więc emocji w tym meczu nie powinno zabraknąć. W Lidze B1 mający ostatnio słabszy okres FC Kalinex podejmie grającą “o życie” Radkę. Interesująco powinno być także w Lidze B2, gdzie naprzeciw siebie staną ekipy Żymły Siermięgi oraz Czyżyn. Ważny krok w kierunku awansu może wykonać Astor, pod warunkiem jednak, że pokona Virtus Logistics. Z odniesieniem kolejnej wygranej problemu nie powinny mieć Browary Hills, które zmierzą się z Nosaczami. Podobnie w Lidze D1 stawiamy na zgodne zwycięstwa Dream Crushers oraz FC Meczdej, które mierzą się odpowiednio z Armagedonem oraz No Name. W Lidze E2 nadzieję na znalezienie się na podium i wywalczenie promocji postarają się Wściekłe Psy, którym przyjdzie rywalizować z Perłą.

Uratować sezon, o kolejną wygraną

Na rozpoczęcie 12. tygodnia rozgrywek boiska KS Nadwiślan i Hutnika, jak w każdy poniedziałek, standardowo będą gościć 36 drużyn. W elicie powinniśmy być świadkami dwóch ciekawych pojedynków. W pierwszym z nich Mazi-Team zagra z innym beniaminkiem - Pink Bowling, o to, kto będzie miał więcej spokoju na finiszu rozgrywek. W drugim z nich Aqua Soil spróbuje przedłużyć swoje nadzieje na brąz w meczu z klasowym GDA. W Lidze B2 szykuje się zacięta potyczka o utrzymanie, w której Grupa Partner powalczy o uratowanie wiosennego sezonu z Interem. W innym bardzo równo zapowiadającym się pojedynku tej grupy - Relaksmisja zagra o 3. kolejną wygraną z walecznym Oświecenia. Również o 3. wygraną z rzędu mają szansę powalczyć w Lidze D1 Asy NH B, na których drodze staną dziś gracze Coca Juniors.