Victoria o przerwanie złej serii, trudne zadanie Płaszowa

W piątkowy wieczór zostaną rozegrane cztery spotkania, z których najciekawiej zapowiada się rywalizacja w Lidze D2 pomiędzy Płaszowem i Alliance. O piąte zwycięstwo w sezonie powalczy Piomet AMR a naprzeciwko stanie dobrze radząca sobie ostatnio ekipa Valposiano. W Lidze C2 odkuć za ostatnie niepowodzenia postara się Victoria, która zmierzy się z CCKS Chłopami.

Godzina 19:05

OSK ADRENALINA – NZS UEK FC (LIGA D2)

Adrenalina pierwszej części sezonu nie może zaliczyć do specjalnie udanych. Udało jej się bowiem tylko raz zwyciężyć, co przekłada się na niskie miejsce w tabeli. Trzeba jednak w tym miejscu zaznaczyć, że OSK grało już praktycznie z całą czołówką Ligi D2. I w niektórych meczach, jak choćby z Szopenami czy Rodziną Królewską, zaprezentowało się naprawdę nieźle. Dzisiaj zespół ten czeka teoretycznie łatwiejsze zadanie. NZS miał już okres dobrej gry, po której jednak ponownie wpadł w dołek, o czym świadczą dwie wyraźne porażki z rzędu i w zasadzie nie wiadomo, jak zaprezentuje się tym razem. Naszym zdanie faworytem tej rywalizacji mimo wszystko jest NZS, chociaż jesteśmy przekonani, że OSK tanio skóry nie sprzeda.

NASZ TYP: X2

Godzina 20:00

VICTORIA – CCKS CHŁOPY (LIGA C2)

Victoria zaliczyła wyśmienite wejście w sezon, bo za takie należy uznać wygranie pięciu spotkań z rzędu. Ostatnio drużyna ta złapała jednak lekką zadyszkę, dwukrotnie przegrała i wypadła poza podium Ligi C2. Dzisiaj zmierzy się z grającymi w kratkę Chłopami. Jeśli zespół ten ma swój dzień i wszystko mu wychodzi to może być groźny dla każdego rywala. Czy akurat dzisiaj Chłopom taki dzień się przytrafi? Tego nie wiemy, dlatego stawiamy na wygraną Victorii, chociaż liczymy na wyrównany i ciekawy mecz.

NASZ TYP: 1

Godzina 20:55

PŁASZÓW – SERWIS BANK – ALLIANCE (LIGA D2)

Niezwykle interesująco zapowiadające się spotkanie dwóch czołowych ekip Ligi D2. Płaszów spisuje się wiosną bardzo dobrze i utrzymuje bliski kontakt ze ścisłą czołówką. Jeszcze lepiej wygląda forma zespołu Alliance, który przechodzi póki co przez rozgrywki jak burza. Zwyciężył już pięciokrotnie, a punkty byli w stanie mu urwać jedynie Szopeni Futbolu. Przed zawodnikami Płaszowa zatem bardzo trudne zadanie. Jeśli jednak myślą na poważnie o wywalczeniu medali, to w takich meczach również muszą zdobywać punkty. Wygrywanie jedynie z niżej notowanymi rywalami może bowiem nie wystarczyć. Naszym zdaniem będzie to zacięty bój, z którego zwycięsko wyjdzie Alliance.

NASZ TYP: 2

Godzina 21:50

PIOMET AMR CAMPANIA – VALPOSIANO (LIGA B1)

Kolejny tydzień zmagań w Futbolowej Lidze Szóstek kończy bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie. Piomet radzi sobie wiosną bardzo dobrze. Utrzymuje się w wysokiej dyspozycji, wygrał cztery z sześciu meczów, jego strata do podium Ligi B2 jest nieznaczna. Dzisiaj zmierzy się z Valposiano, które po kiepskim początku sezonu powoli wraca na właściwe toru, z kolejki na kolejkę prezentując się lepiej. Możemy być pewni, że z Piometem będzie chciało przedłużyć serię kolejnych zwycięstw. Takiego scenariusza nie możemy wykluczyć, aczkolwiek znacznie więcej szans na triumf przyznajemy wyżej notowanemu Piometowi. Liczymy przede wszystkim na to, że obie ekipy stworzą interesujące widowisko.

NASZ TYP: X

Last modified on piątek, 17 maj 2019 11:29
(0 votes)