Wojciech Ziemba - FLS

Wojciech Ziemba - FLS

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pierwsze triumfy Amberu, Omegi i Bianconeri, świetny tydzień Asów

Czwartek okazał się kolejnym w tym tygodniu wielkim dniem dla Asów NH, które po ograniu w poniedziałek GDA, ograły kolejnego pretendenta do tytułu TEB Edukację i zrównały się puntkami z liderem Rafisem. Ponadto warto odnotować wygraną Home Broker i pierwsze czyste konto w historii tej drużyny. Znów przegrała w Lidze B2 34-ka, a w C2 w starciu dwóch niepokonanych ekip wyraźnie lepszy od Walkovera okazał się Klub Sportowy. Pierwsze zwycięstwa w sezonie odniosły drużyny Amberu, Omegi oraz Bianconeri.

Podcast FLS #5

Omówienie wydarzeń 4 tygodnia sezonu Jesień 2019 oraz nasze przewidywania w Lidze Typerów.

Z pizzą w tle, po pierwsze wygrane

Niby piątek 13-ego, ale FLSowe drużyny grające dziś przy Parkowej pecha na pewno nie mają. Dziś w związku z oficjalnym otwarciem boiska Autobet Arena i nawiązaniem przez Parkową współpracy z Pizzą Hut po meczach na drużyny czekać będzie pizza. A co nas czeka na boisku? O pierwsze jesienne zwycięstwa walczyć będą ekipy Valposiano, Omegi i ANTyFUTBOLu. Żadnej z ekip nie czeka jednak łatwe zadanie...

Podcast FLS #4

W kolejnym FLSowym podcaście sprawdzamy, w czym grają FLSowe drużyny, omawiamy 3 tydzień sezonu i typujemy 4-ty w ramach Ligi Typerów.

Zacięte mecze, kolejny remis ASTORa

Zacięte mecze oglądaliśmy w piątkowy wieczór. Tylko dwa z ośmiu kończyły się większą różnicą niż 2 gole, cztery zespoły wygrywały minimalnie, do tego padł jeden remis. Co ciekawe podział punktów przypadł w udziale ASTORowi, co oznacza, że drużyna rozegrała w tym tygodniu dwa spotkania i oba zremisowała. Tym razem podzieliła się punktami z Home Brokerem.

Głównie na niższym szczeblu, Alliance z Wakandą

W piątek rywalizacja toczyć się będzie głównie na niższych szczeblach ligowej hierarchii. W Lidze B zostanie rozegrane tylko jedno spotkanie, w którym beniaminek ASTOR zagra z Home Brokerem. Spośród meczów niższych szczebli warto zwrócić uwagę na rywalizację Alliance z Wakandą, w którym nie powinno zabraknąć emocji.

Kto straci punkty? Start Flamingo

Choć w środę grać będą tylko niższe FLSowe szczeble, to emocji zabraknąć nie powinno. Najciekawiej zapowiada się spotkanie pomiędzy Big Time Kraków a Złotymi Chłopakami. Obie drużyny są na starcie sezonu w dobrej formie i mają na koncie komplet zwycięstw i dziś któryś z zespołów zgubi punkty. Po raz pierwszy tej jesieni zaprezentuje się ekipa Flamingo, która sprawdzi formę Styropianu Garlinho.

Pierwsze zdobycze, nietypowy remis

W czwartek swoje pierwsze FLSowe punkty zdobywały drużyny Restauracji V8, Wadowskich (zwycięstwa) oraz Budintech (remis). Ciekawy wyni padł w Lidze E1, gdzie Heineken zremisował z Januszami Futbolu, a meczu nie padła ani jedna bramka. Ponadto warto odnotować wysoką formę i drugie z rzędu zwycięstwa Aptivu, Bandy Pycholi, Klubu Sportowego, Big Time’u, FC Luje i Despero.

Subscribe to this RSS feed