Jesień 2024 - rozpoczynamy zapisy!

19 sierpnia rozpoczynamy kolejną edycję Futbolowej Ligi Szóstek, dlatego już dzisiaj uruchamiamy zapisy, więc nie czekaj i zgłoś się już dzisiaj! Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat edycji Jesień 2024.

OFERTA

Jak co sezon uczestnicy Futbolowej Ligi Szóstek będą mogli liczyć na szereg atrakcji i bogatą obsługę medialną. Poniżej najważniejsze punkty naszej oferty:

  • mecze trwające 50 minut (2 x 25)
  • video z całych meczów i zdjęcia ze spotkań,
  • zapowiedzi i podsumowania ligowych wydarzeń w formie video,
  • statystyki,
  • wywiady,
  • dodatkowe materiały video (np. kulisy meczów),
  • sporo materiałów publikowanych na naszych social mediach (Facebook, Instagram, TikTok),
  • projektowanie logotypów dla nowych drużyn.

Ponadto uczestnicy będą mieli możliwość udziału w organizowanych przez ligę konkursach, otrzymać wyróżnienia za osiągnięcia drużynowe oraz indywidualne, a na każdym meczu gracze będą mieli zapewnioną wodę.

Opłata za udział w rozgrywkach ligowych wynosi w sezonie Wiosna 2024 wynosi 4 200,00 zł (stawka VAT - zwolniona) lub dla firm zainteresowanych wykupieniem pakietu udziału w rozgrywkach oraz reklamy na stronie internetowej - 5 200,00 zł (zawiera podatek VAT 23%).

Warunkiem dołączenia drużyny do rozgrywek jest wpłata pełnej kwoty wpisowego.

SZCZEGÓŁY ZAPISÓW

W sezonie Jesień 2024 rywalizacja toczyć się będzie na sześciu szczeblach rozgrywkowych od Ligi A do G. Drużyny, które występowały w FLS wiosną, są proszone o potwierdzenie udziału w sezonie Wiosna 2024 i dokonanie wpłaty wpisowego do dnia 31 lipca. Do tego terminu prawem do miejsca drużyny rozporządza tylko jej Kapitan. Po tej dacie, w sytuacji gdyby Kapitan nie zgłosił zespołu do rozgrywek i nie opłacił udziału, prawo to uzyskują także pozostali członkowie drużyny wedle kolejności ich zgłoszenia do Organizatorów. Na ewentualne przejęcie roli Kapitana oczekiwać będziemy do godz. 12:00 dnia 6 sierpnia, kiedy to upływa ostateczny termin potwierdzania udziału i dokonania wpłaty wpisowego przez zespoły występujące w sezonie jesiennym i zimowym. Zapisy dla nowych drużyn toczyć się będą co najmniej do połowy sierpnia, jeśli jednak drużyna będzie chciała się ubiegać o "dziką kartę" na wyższy szczebel rozgrywkowy, wcześniejsze zgłoszenie zespołu zwiększa szanse jej otrzymania.

Wszystkie zainteresowane udziałem drużyny zapraszamy do kontaktu na ogólny adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie z Rafałem Gnutkiem pod numerem: 516 196 885 (w godzinach 8-15 od poniedziałku do piątku).

Nowy zespół można zgłosić pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Pojedynczych zawodników szukających drużyny zachęcamy do dołączenia do grupy na facebooku lub kontaktu mailowego z nami (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Zapraszamy do FLS!

Wraz ze zgłoszeniami można przesyłać preferencje odnośnie dni rozgrywania spotkań (należy podać trzy dni), a także zgłosić chęć pauzy w którejś z jesiennych kolejek. Jesienią planujemy grać w dni powszednie w godzinach wieczornych na tych samych obiektach, co w poprzednim sezonie, a mianowicie na boiskach KS Nadwiślan, Com-Com Zone, AWF oraz Centrum Sportu Parkowa, choć nie wykluczamy pojawienia się na jeszcze jednym obiekcie.

PRZESUNIĘCIA MIĘDZY LIGAMI

Poniżej przedstawiamy zasady na jakich odbywać się będzie uzupełnienie składu poszczególnych lig w sytuacji wycofania się z rozgrywek którejś z drużyn. Jednocześnie informujemy, że także w sezonie jesiennym możliwe będzie przyznanie przez nas dzikiej karty na wyższy szczebel nowym lub powracającym drużynom, o ile będziemy przekonani, że zespół prezentuje odpowiedni poziom, by zacząć zmagania od rywalizacji na wyższym poziomie.

Liga A

W przypadku, gdy z rozgrywek wycofa się zespół Ligi A do tej klasy rozgrywkowej w pierwszej kolejności trafi zespół z 4 miejsca w Lidze B. Jeśli z Ligi A wycofałoby się więcej ekip, to w następnej kolejności przesunięty zostanie spadkowicz z najwyższej lokaty, a potem znów zespoły z Ligi B.

Liga B

W przypadku, gdy konieczne będą przesunięcia do Ligi B w pierwszej kolejności trafi tam drużyna z 3 pozycji w Lidze C. Następnie przesunięty zostanie spadkowicz z najwyższej pozycji z lepszą średnią punktów, ponownie  drużyna z Ligi C według wcześniej omówionej zasady oraz kolejni ze spadkowiczów.

Liga C

W przypadku, gdy konieczne będą przesunięcia do Ligi C, w pierwszej kolejności trafi tam 2 zespół Ligi D, a następnie przesunięty zostanie spadkowicz z najwyższej pozycji. Potem ponownie drużyny z niższej ligi z kolejnej pozycji oraz kolejny ze spadkowiczów z najwyższej pozycji.

Liga D

W przypadku, gdy konieczne będą przesunięcia do Ligi D, w pierwszej kolejności trafi tam 2 zespół Ligi E, a następnie przesunięty zostanie spadkowicz z najwyższej pozycji. Potem ponownie drużyny z niższej ligi z kolejnej pozycji oraz kolejny ze spadkowiczów z najwyższej pozycji.

Liga E

W przypadku, gdy konieczne będą przesunięcia do Ligi E, w pierwszej kolejności trafi tam 2 zespół Ligi F, a następnie przesunięty zostanie spadkowicz z najwyższej pozycji. Potem ponownie drużyny z niższej ligi z kolejnej pozycji oraz kolejny ze spadkowiczów z najwyższej pozycji.

Liga F

W przypadku, gdy konieczne będą przesunięcia do Ligi F, w pierwszej kolejności trafi tam 3 zespół Ligi G, a następnie przesunięty zostanie spadkowicz z najwyższej pozycji. Potem ponownie drużyny z niższej ligi z kolejnej pozycji oraz kolejny ze spadkowiczów z najwyższej pozycji.

OFERTA NA STROJE

Przypominamy, że każda drużyna biorąca udział w rozgrywkach Futbolowej Ligi Szóstek musi występować w koszulkach tego samego koloru i z różnymi numerami na plecach, a w spotkaniu może zagrać tylko jeden zawodnik z pola bez numeru. Wypożyczenie znaczników możliwe będzie jedynie w pierwszym tygodniu trwania rozgrywek oraz raz w ciągu pozostałych kolejek.

Jako liga oferujemy pomoc w zakupie strojów firmy Boio, naszego partnera technicznego - jeśli chcecie skorzystać z jego oferty zapraszamy do kontaktu.