Menu

Nasza oferta

W Futbolowej Lidze Szóstek wychodzimy z założenia, że amatorskie rozgrywki to nie tylko suchy wynik, terminarz i tabela, ale też cała otoczka związana z każdym poszczególnym meczem, czy ligą jako całością. W ten sposób powstała kompleksowa oferta, która idealnie odpowiada na potrzeby zawodników amatorsko kopiących piłkę:

  • mecze na boisku ze sztuczną trawą,
  • wideo ze spotkań z wykorzystaniem nowej technologii opartej na sztucznej inteligencji,
  • dodatkowe, cotygodniowe materiały wideo,
  • galerie zdjęć ze wszystkich meczów,
  • zapowiedzi i raporty meczowe,
  • podsumowania kolejki,
  • prezentacje zespołów,
  • prezentacje najlepszych bramek, parad i zagrań,
  • woda dla zawodników.

Ponadto, dla drużyn uczestniczących w rozgrywkach, przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody. Każda z trzech najlepszych drużyn może liczyć na gratyfikację w postaci puli pieniężnej, której wysokość zależna będzie od zajętego miejsca, a także od wybranego wariantu nagrody. Kwotę, którą dana drużyna będzie miała do dyspozycji będzie można przeznaczyć albo na zakup sprzętu sportowego u naszego partnera technicznego firmy Risum, dystrybutora marki Joma, albo na obniżenie kwoty wpisowego na kolejny sezon Futbolowej Ligi Szóstek. Dając wygranym możliwość wyboru na co chcą przeznaczyć nagrodę liczymy, że będzie ona dopasowana do potrzeb danego zespołu.

Dodatkowo, tak jak w każdej szanującej się lidze, dla mistrza ligi mamy okazały puchar, który wręczymy po zakończeniu sezonu. Drużyny z miejsc 1-3 otrzymują także komplet pamiątkowych i niepowtarzalnych medali wykonywanych na specjalne zamówienie FLS.

Za indywidualne osiągnięcia również przyznamy stosowne wyróżnienia. Organizatorzy wybiorą spośród graczy biorących udział w rozgrywkach zawodnika, któremu przyznamy nagrodę MVP FLS. Wybierzemy też najlepszego bramkarza ligi, a dla liderów klasyfikacji najlepszych strzelców i asystentów również czekają stosowne statuetki.

Oprócz opisanych powyżej wyróżnień, uczestnicy mogą także zdobyć nagrody, za zwycięstwo w organizowanych przez FLS konkursach, takich jak wybór najładniejszej bramki czy parady sezonu. Warto też wspomnieć, że raz w roku, wspólnie z innymi wiodącymi ligami z Polski, organizujemy turniej Mistrzostw Polski Szóstek Piłkarskich, na który ma szanse pojechać najlepsza drużyna z danego miasta.

Wszelkich informacji dotyczących naszej oferty oraz zgłoszeń nowych zespołów udziela:

Wojciech Ziemba
Koordynator rozgrywek
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 695 414 987