Menu

Zapisy do ligi

W trakcie roku, w Futbolowej Lidze Szóstek rozgrywane są trzy sezony: wiosenny, jesienny i zimowy. Każda edycja stanowi odrębną całość, po której możliwe są spadki oraz awanse pomiędzy poszczególnymi poziomami rozgrywkowymi, a także przyznawane są nagrody drużynowe oraz indywidualne. Natomiast zgłoszenia nowych zespołów do ligi przyjmowane są przez cały rok, z zastrzeżeniem, że faktyczne rozpoczęcie rywalizacji, możliwe jest tylko na początku każdego z dwóch sezonów.

Zawsze staramy się przyjąć do rozgrywek wszystkie chętne zespoły i tak zorganizować system ligowy, aby liczba meczów we wszystkich grupach rozgrywkowych była jednakowa. Gdyby jednak liczba zgłoszonych drużyn nie dawała takiej możliwości, może się zdarzyć, że liczba meczów w sezonie zostanie zmniejszona lub zwiększona w stosunku do pierwotnie planowanej. W takiej sytuacji kwota wpisowego również zostanie proporcjonalnie zmieniona. Natomiast w sytuacji kiedy nie będzie możliwe dołączenie do rozgrywek wszystkich chętnych zespołów, o przyjęciu zawsze decydować będzie kolejność otrzymanych zgłoszeń.

Więcej informacji dotyczących zgłoszeń nowych drużyn udziela:

Wojciech Ziemba
Koordynator rozgrywek
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 695 414 987