Radka w gazie

Radka sięgnęła w tym meczu po komplet punktów w bardzo przekonujący sposób. Od pierwszego do ostatniego gwizdka była stroną dyktującą warunki, prowadzącą grę i stwarzającą zdecydowanie większe zagrożenie. Co prawda na początku spotkania rywale starali się odgryzać, ale gracze z Radymna szybko opanowali sytuację i jeszcze przed przerwą wyszli na bezpieczne prowadzenie, którego nie oddali już do końca.

Za dużo błędów

Główną bolączką ekipy Fuste Kraków w starciu z Radką była kiepska postawa całej formacji defensywnej. Obrońcy Fuste popełnili dużo prostych, niewymuszonych błędów, czym ułatwiali rywalom zdobywanie kolejnych bramek. Swojego dnia nie miał również bramkarz Fuste, który również popełnił sporo błędów i nie można powiedzieć, że był pewnym punktem drużyny.

Lider

Bez wątpienia wygrana z Fuste nie przyszła by tak łatwo, gdyby nie świetna postawa Macieja Łamasza. Lider Radki zanotował fantastyczny występ. Do aż pięciu zdobytych bramek dorzucił także dwie asysty, których byłoby jeszcze więcej, gdyby koledzy z zespołu byli bardziej skuteczni. Tytuł MVP meczu trafił w dobre ręce.

VIDEO

http://www.youtube.com/watch?v=ApdzXKj0EKo

FOTO

Link do galerii zdjęć: https://photos.app.goo.gl/5Ro7uLBdBgDogqWz1