Augustyn na prowadzeniu

Przez niemal cały mecz na prowadzeniu byli gracze Augustyna. Pierwszego gola strzelili oni w 6 minucie za sprawą Jurasa i do końca spotkania nie oddali prowadzenia. W 19 minucie było 2:0 i choć Ławka dwukrotnie zmniejszała dystans do jednego gola, to w końcu zawodnicy w fioletowych na dobre złamali opór przeciwnika w pewnym momencie prowadzili już 7:2. W ostatnich 4 minutach Ławka Rezerwowych poprawiła wynik dwoma golami, które jednak nie zmieniły faktu, że po trzy oczka sięgnął Augustyn.

Siła ofensywna

Zwycięstwo Augustyna specjalnie nie dziwi, jeśli spojrzymy, że na boisku zobaczyliśmy razem Jurasa, Sosnowskiego, czy Karpińskiego. Dla pierwszego z nich był to dopiero trzeci mecz w sezonie, mecz który zakończył z dorobkiem dwóch goli. Bohaterem spotkania był Sosnowski - autor hattricka i dwóch asyst.

Spory awans

Wygrana dała Augustynowi trzy oczka, a że tabela Ligi C2 jest mocno spłaszczona i było to jedyne starcie dnia wczorajszego, drużyna zanotowała skok w górę tabeli aż o sześć lokat i obecnie zajmuje 6 pozycję, choć do końca tygodnia raczej jej nie utrzyma. Wszystko jednak wskazuje, że skończy tą kolejkę poza strefą spadkową.