Niespodzianka wisiała w powietrzu

Dość niespodziewanie rozpoczęło się spotkanie dla Sensible Soccer. Ekipa ta notuje niezbyt udany sezon, przegrywając wszystkie dotychczasowe mecze. W starciu z walczącym o awans SkillsMedem skazywani byli na porażkę. W 6. minucie jednak to Sensible Soccer wyszedł na prowadzenie za sprawą trafienia Macieja Pęczka. Chwilę później wspomniany gracz dołożył kolejne trafienie i mieliśmy 2:0.

Świetny występ snajpera

Mimo niezbyt udanego początku, SkillsMed już wkrótce ustabilizował sytuację na boisku. Arkadiusz Burda trafił raz, zaś pozostałe 7 goli to zasługa znakomitego w poniedziałek Pawła Matusika. Każdy kontakt z piłką snajpera okazywał się zabójczy dla graczy Sensible Soccer, którzy nie mogli poradzić sobie z jego grą. Matusik dyrygował blokiem ofensywnym SkillsMedu, potwierdzając wysoką formę strzelecką.

Wysoka forma do końca

W Lidze D3, w fazie zasadniczej, została do rozegrania jeszcze jedna kolejka SkillsMed, notując już 5. wygraną z rzędu, znacznie przybliżył sie do zajęcia miejsca na podium. Sensbile z kolei pozostaje bez punktów, jednak w drugiej fazie sezonu będzie szansa na pierwsze zdobycze..

VIDEO

http://www.youtube.com/watch?v=lqBI3FK2MHs

FOTO

Link do galerii zdjęć: https://photos.app.goo.gl/pcYFqvzIbsRC3y0g1