Niespodzianka wisiała w powietrzu

Chyba nikt nie spodziewał się, że niżej notowane Oświecenia Team przepuści taki szturm już od pierwszych minut spotkania. Kilkanaście minut agresywnej gry przyniosło efekty. Stomatologia traciła już do rywali kilka trafień i wydawało się, że o punkty będzie ciężko.

Jaszczak prowadzi do wygranej

Druga połowa spotkania w niczym nie przypominała tej pierwszej. Zawodnicy Oświecenia opadli z sił, co zaczęła wykorzystywać Stomatologia. Norbert Jaszczak dyrygował ofensywą, samemu trafiając w drugiej części aż 6 razy. Wyraźnie pogubiony Oświecenia Team nie poradził sobie, ostatecznie musząc pogodzić się z kolejną porażką.

Bez nadziei

Końcowe minuty spotkania, poza całkowitą dominacją Stomatologii, przyniosły także zdecydowany spadek morale graczy Oświecenia. W pewnym momencie bramkarz tej ekipy stwierdził, że dalszą gra nie ma sensu, po czym usiadł w bramce, czekając na końcowy gwizdek. Z pewnością nie to wyobrażali sobie zawodnicy Oświecenia, pewnie wygrywając po pierwszej połowie.

Debiut Rasiaka

W barwach Stomatologii Stupka zadebiutował Grzegorz Rasiak. Były reprezentant Polski 37 razy wystąpił w kadrze narodowej, a podczas swojej piłkarskiej kariery był zawodnikiem między innymi takich klubów jak Tottenham, Derby, Southampton, czy w Polsce Groclinu, Jagielloni i Lechii.

VIDEO

http://www.youtube.com/watch?v=hryXHxg8a88

FOTO

Link do galerii zdjęć: https://photos.app.goo.gl/Iv1bSImJGwThLpa42