05-06-2018
Kolejka 12

Szybkie otwarcie

Nie trzeba było długo czekać na pierwsze trafienie w tym spotkaniu. Ekipa Bad Boys otworzyła wynik już w swojej pierwszej akcji ofensywnej. 5 minut później faworytom udało się podwyższyć prowadzenie. Co prawda niedługo potem rywale dość niespodziewanie zdobyli bramkę kontaktową, ale momentalnie zostali za to skarceni. Bad Boys w krótkim odstępie czasu zdobyli trzy kolejne bramki, wychodząc tym samym na prowadzenie 5:1.

Drugi raz się nie udało

W ubiegłym tygodniu KS Augustyn dość nieoczekiwanie ograł Asy NH. Rywal grał co prawda w okrojonym składzie, niemniej jednak zwycięstwo pozostaje zwycięstwem. Tym razem o jakiejkolwiek niespodziance nie mogło być mowy. Można powiedzieć, że Bad Boys grali swoje, skutecznie punktując przeciwników. Zawodnicy Augustyna starali się odgryzać, ale na tak dysponowanego przeciwnika to było zdecydowanie za mało. Wygrana Bad Boys gwarantuje im mistrzostwo, bo trudno przypuszczać, by Asy były w stanie odrobić różnicę... 91 goli w bilansie bramowym.

Najwyższa strata

Zespół Bad Boys po raz pierwszy w historii swoich występów w Futbolowej Lidze Szóstek stracił w jednym meczu aż siedem goli. Jest to pokłosie licznych nieporozumień w defensywie oraz nienajlepszego występu bramkarza. Gracze Bad Boys z pewnością na długo zapamiętają postać Wojciecha Sobonia, który wbił im aż sześć bramek.

VIDEO

http://www.youtube.com/watch?v=EufDrSHZN1o

FOTO

Link do galerii zdjęć: https://photos.app.goo.gl/bACaIXFaFplARIjx2