05-06-2018
Kolejka 12

Statystyki zawodnika

Wziąć rewanż

W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami minimalną wygraną odniosło BTCH. Sensible Soccer, które ostatnio dopisało do swojego dorobku sześć punktów, a ogólnie, nawet w przegranych meczach prezentowało się całkiem nieźle, miało nadzieję na udany rewanż. Początkowo jednak to BTCH miało inicjatywę.

Pokazali charakter

Sensible Soccer po raz kolejny pokazało, że ma charakter. Podobnie, jak w starciu z Błękitną Watahą, tak i w meczu z BTCH to rywal początkowo był na prowadzeniu. Zawodnicy w czerwonych koszulkach nie przejęli się dwubramkową stratą i zaczęli gonić wynik. Doprowadzenie do remisu było dla nich nie wystarczające, dlatego też w 48 minucie przeprowadzili atak, w wyniku którego Waltoś dał trzy oczka Sensible Soccer.

Znów w końcówce

BTCH może sobie pluć w brodę, bo w dwóch ostatnich meczach zespół ten mógł wywalczyć sześć punktów, a zdobył tylko jeden. W starciu z Calcio gola na remis zespół ten stracił w ostatniej minucie meczu. Teraz zwycięski gol też padł w samej końcówce, do tego przez długi czas to BTCH było na prowadzeniu. Jest więc czego żałować.

VIDEO

http://www.youtube.com/watch?v=xZYV2fzQKFc

FOTO

Link do galerii zdjęć: https://photos.app.goo.gl/7NtgtezNdP1jHEpE2