18-11-2019 20:00
Tydzień 14

Statystyki zawodnika

W drugim meczu ekipa Bianconeri podejmowała Portę Kraków, która przed pierwszym gwizdkiem znajdowała się w strefie spadkowej. Obie ekipy przystąpiły do tego spotkania z nastawieniem ofensywnym i od początku obserwowaliśmy sporo sytuacji podbramkowych. Bianconeri szybkimi podaniami starało się rozrywać defensywę rywali, z kolei Porta stawiała na proste środku, w postaci długiej piłki na napastników. Mecz niemal przez pełne 50. minut oscylował wokół wyniku remisowego, jednak w ostatniej minucie swoje show rozpoczęli gracze Bianconeri, kiedy to do siatki Porty trafili zarówno Stysiał, jak i Karakuszka, przesądzając losy meczu i ustalając tym samym wynik spotkania na 4:2. Porta tym samym nie zdołała się podnieść ze strefy spadkowej i następny sezon spędzi w Lidze D.