Marcin Koś 1 27'
Ignacio Gil 1 27'
Czas Wydarzenie Ilość
8 Mateusz Stalmach
22' 1 Wojciech Błachowicz
23' 1 Dawid Merynda
25' 1 Daniel Rubak
26' 1 Dawid Merynda
26' 1 Daniel Rubak
32' 1 Daniel Rubak
39' 1 Daniel Rubak
39' 1 Dawid Merynda

Dodatkowe informacje

Dla Aptivu2 spotkanie z ANTyloopami rozpoczęło się w najlepszy możliwy sposób. Już po niespełna 4 minutach zespół ten prowadził bowiem 3:0. Rywale po otrzymanych ciosach długo dochodzili do siebie i w pierwszej odsłonie w zasadzie nie stwarzali poważniejszego zagrożenia pod bramką drużyny przeciwnej. Gracze Aptivu2 dołożyli przed przerwą jeszcze dwa trafienia i po 20 minutach prowadzili aż 5:0. Wygraną mieli zatem na wyciągnięcie ręki. Po zmianie stron nieco rozluźnili szyki w obronie i to sprawiło, że ANTyloopy zaczęły dochodzić do sytuacji. Mecz w drugiej połowie był niezwykle otwarty. Będące w ciężkim położeniu ANTyloopy nie zamierzały się jednak poddawać i robiły wszystko, aby odwrócić losy meczu. Tego ostatecznie nie udało im się dokonać, ale za postawę w drugich 20 minutach, wygranej 6:3, należą im się duże słowa uznania. Aptiv2 robi zatem swoje i zgodnie z planem inkasuje trzy punkty.