01-02-2020 19:15
Tydzień 8

W meczu Ligi B/C spotkały się ekipy Błękitnej Siermięgi oraz Bishaki Kurdwanów. Mecz zapowiadał się interesująco, bo w obu składach znaleźć można wielu doświadczonych i uznanych FLSowych graczy. Spotkanie nie zawiodło i obfitowało w wiele ładnych i składnych akcji tak z jednej, jak i drugiej strony. Mecz toczył się w szybkim tempie, a nie brakowało także męskiej i twardej walki o piłkę. Do przerwy skuteczniejsza była Siermięga, która na zmianę stron schodziła z jednobramkowym prowadzeniem. W drugiej odsłonie Bishaka szybko odpowiedziała na gola rywali i wynik dalej był niewiadomą. Trochę komfortu Siermięga zyskała na 10 minut przed końcem, kiedy to Wałaszek wyprowadził zespół na prowadzenie 4:2. Ten sam zawodnik na minutę przed końcem definitywnie rozstrzygnął losy meczu i po dobrym spotkaniu Błękitna Siermięga pokonała Bishakę 5:2.