31-01-2020 20:30
Tydzień 8

Większych problemów z pokonaniem Wzmocnionych FC nie miał także Aptiv2. Początek spotkania miał jednak dość nieoczekiwany przebieg, albowiem to właśnie skazywani na porażkę Wzmocnieni jako pierwsi wyszli na prowadzenie. Korzystny dla siebie wynik utrzymali jednak tylko przez niespełna trzy minuty. Od momentu gola na 1:1 gracze Aptivu2 zaczęli coraz wyraźniej dochodzić do głosu. Z minuty na minutę ich przewaga rosła, co szybko przełożyło się na kolejne gole. Jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą część zmagań czterokrotnie pokonali bramkarza Wzmocnionych i na przerwę schodzili z komfortowym prowadzeniem 5:1. Chyba dla wszystkich już po 20 minutach było jasne kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku. Po zmianie stron Aptiv2 spokojnie kontrolował przebieg boiskowych wydarzeń. Nie forsował tempa i nie dążył do zdobywania kolejnych bramek za wszelką cenę. Zespół ten zwyciężył efektownie i po trwającej kilkadziesiąt minut nieobecności powrócił na drugie miejsce w tabeli Ligi E.