27-05-2020 21:30
Tydzień 2

Dobre widowisko stworzyły w Lidze C1 Jala Dreips oraz FC Meczdej. Początkowe fragmenty meczu były bardzo wyrównane i żadnej z ekip nie udało się osiągnąć przewagi. W pierwszym kwadransie obie ekipy zdobyły po jednej bramce. Wynik remisowy dobrze oddawał to co działo się na boisku. Końcówka należała do graczy FC Meczdej, którzy w niespełna 60 sekund zdobyli dwa gole i na przerwę schodzili prowadząc 3:1. Po zmianie stron to rywale z Jala Dreips przejęli inicjatywę i szybko doprowadzili do wyrównania. Meczdej odpowiedział błyskawicznie trafieniem i ponownie miał korzystny rezultat, którego nie oddał już do końcowego gwizdka. W ostatnich minutach powiększach tylko przewagę, a Jala Dreips nie pomógł nawet futsalowy manewr z wycofaniem bramkarza. Druga porażka tego zespołu stała się faktem.