05-08-2020 21:30
Tydzień 12

Statystyki zawodnika

W Lidze C2 walczące o awans Despero rywalizowało z 4senalem. Zwycięstwo było niemalże konieczne, aby pozostać w grze i zadanie zostało wykonane, ale bardzo długo nie bylo pewności co do końcowego rezlultatu. Pierwsza połowa skończyła się bezbramkowo. W drugiej części to 4senal wyszedł na prowadzenie jako pierwszy za sprawą Szymona Burkata. Stracona bramka sprawiła, że Despero się obudzili i zrozumieli, że mogą zaprzepaścić szanse na awans. W ciągu pięciu minut strzelili dwa gole, ale nadal nie mogli czuć się bezpiecznie. Dopiero w 46 minucie Szymon Porębski dał więcej spokoju swojej ekipie kończąc mecz i strzelając gola na 3:1. Teraz Despero będą z wypiekami na twarzy obserwować mecz Złotych Chłopaków, którzy muszą wygrać co najmniej trzema bramkami, żeby awansować.