01-06-2020 19:40
Tydzień 3

W spotkaniu Kolegów z Roboty z Wadowskimi nie brakowało emocji, a obie drużyny przystąpiły do rywalizacji z ogromnym zacięciem. Był to bardzo energiczny i pełen walki mecz, w który lepiej weszła drużyna Kolegów z Roboty, aczkolwiek długo nie mogła zdobyć gola, który potwierdziłby tą przewagę. Stało się to dopiero w 18. minucie, gdy piłkę do siatki skierował Patryk Jawień. Jeszcze przed przerwą KzR podwyższyli, ale Wadowscy nie załamali się i w drugą część meczu weszli z dużą ambicją i szybko strzelili gola kontaktowego. Wówczas jednak na dobre tory z pierwszych 25 minut wrócili zawodnicy Kolegów z Roboty, którzy błyskawicznie odpowiedzieli dwoma golami. Końcówka należała do Wadowskich, jednak na więcej niż zdobycie jednego gola zabrakło czasu i to rywale triumfowali 4-2.