Goals Conceded
4
NAN
TOTAL9.4NAN

Niezwykle wyrównany przebieg miała pierwsza połowa rywalizacja No Name z Ławką Rezerwowych. W początkowych fragmentach meczu nieco lepiej wyglądała druga z wymienionych ekip, która po upływie pierwszego kwadransa była na minimalnym prowadzeniu 2:1. To jednak zawodnicy No Name na przerwę schodzili w lepszych nastrojach mając wynik 3:2. W pierwszej połowie w poczynaniach obu drużyn dało się zauważyć dużą nerwowość. Sporo było w związku z tym na boisku chaosu i niedokładności. Po zmianie stroną znacznie lepiej prezentowała się ekipa No Name, która szybko odskoczyła na dystans trzech trafień. Tak dużej przewagi nie dała już sobie odebrać i już do końca meczu umiejętnie się broniła, od czasu do czasu punktując starających się gonić rezultat przeciwników.