Statystyki zawodnika

Czas Wydarzenie Ilość
5 Jakub Luraniec
39' 1 Mateusz Jurczyk
39' 1 Piotr Łukawski

W ramach Ligi E2 spotkały się drużyny Armagedonu z ASTOREM B. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Obie ekipy miały swoje okazje, ale bramkarze jakby zaczarowali swoje bramki i żadna z drużyn nie potrafiła przemienić swoich sytuacji na gola. Nikogo wiec nie mógł dziwić wynik 0:0, który dość długo się utrzymywał. Jeszcze przy stanie bezbramkowym Armagedon zmarnował dwie dobre okazje na prowadzenie. Wiadomo, że niewykorzystane okazje się mszczą i wkrótce się o tym przekonaliśmy, bowiem ASTOR B w kilka minut zdobył trzy gole, wykorzystując błędy bloku obronnego rywala ii było w zasadzie po meczu. Gol na 1:3 nie zmienił obrazu gry. Po zmianie stron ASTOR B w dalszym ciągu był zespołem wyraźnie lepszym i zasłużenie zwyciężył.