03-08-2020 20:35
Tydzień 12

Statystyki zawodnika

W Lidze D1 poznaliśmy mistrza sezonu, a została nim ekipa Adgosklepu.pl, która w pojedynku z NZS-em UEK potrzebowała zaledwie punktu, żeby zapewnić sobie tytuł. Rywal oprócz walki o awans, zachowywał nawet matematyczne szanse na mistrzostwo, dlatego byliśmy pewni, że zaangażowania nie zabraknie. Pierwsza połowa była istnie szalona - zaczęło się lepiej dla Adgosklepu, który po pięciu minutach prowadził dwoma trafieniami, ale chwilę później Marcin Sarapata wlał nadzieje w serca swojego zespołu i w 12 minucie mieliśmy juz 2:2. Szybkie tempo, ciąg na bramkę i mnogość strzałów to elementy charakterystyczne dla tego spotkania. W końcówce pierwszej części obejrzeliśmy jeszcze dwie bramki i do przerwy mieliśmy remis. W drugiej połowie obraz gry wyglądał podobnie, ale gracze UEKu mieli niemałego pecha. Zaczęło się od rzutu wolnego dla Adgosklepu, który dość szczęśliwie został zamieniony na bramkę przez Adriana Sikorę. UEK nadal próbował, ale ataki nie kończyły się po ich myśli. Adgo z kolei może nie pokazało wielkiej wirtuozerii, ale zdołali podwyższyć na 6:3 i takim rezultatem zakończył się ten mecz.