OPIS MECZU

Pod względem tempa to spotkanie stało na naprawdę dobrym poziomie. Szczególnie w pierwszej połowie oglądaliśmy ciekawy i wyrównany mecz, który oglądało się z dużą przyjemnością. Jednym z kluczowych momentów tej rywalizacji była 17 minuta, w której boisko z powodu otrzymania czerwonej kartki musiał opuścić Filip Czekaj, golkiper Mateco. Mimo tego zespół Arkadiusza Wałaszka nie miał zamiaru składać broni i walczył z doświadczonym przeciwnikiem do końcowego gwizdka, który zabrzmiał przy  rezultacie 6:5 na korzyść Bishaki Retro.

ZAPOWIEDŹ

Bishaka nieraz w tym sezonie zachwycała na tle słabszych rywali, a FC Mateco sklasyfikowane w dolnej części tabeli to przeciwnik, z którym też powinni łatwo się uporać. Patrząc jednak na dyspozycję zespołu Arka Wałaszka w meczu z Rafisem, wiemy że są w stanie napsuć krwi faworytom. Spodziewamy się równie ofensywnych zawodów jak tamten mecz. Nasz typ: 1X