forwardZbudowali przewagę - Kwadrans potrzebowała ekipa TEB/GDA żeby zbudować sobie przewagę 3:0 i wydawało się, że będą już teraz wszystko kontrolować. Inne plany miała jednak drużyna Pawła Anaszkiewicza, która zagrała wczoraj bardzo ambitnie i walczyła o każdy centrymetr boiska.

forwardObjęli prowadzenie - Wyższy bieg wrzucony przez Cairo-Honda chyba nieco zaskoczył ekipę w białych koszulkach, bo beniaminek na trzy minuty przed końcem prowadził jeszcze 8:5 i miał wszystko w garści.

forwardUratowany punkt - Przed meczem nigdy nie stwierdzilibyśmy, że TEB/GDA będzie cieszył się z punktu zdobytego z Cairo, ale z przebiegu meczu musimy tak stwierdzić. W trzech ostatnich minutach drużyna Grzegorza Gęgotka i Radosława Targosza strzeliła trzy bramki i uratowała jedno “oczko”, głównie dzięki grze z “lotnym” bramkarzem.