15-06-2015
Kolejka 14

Postraszyli faworyta

Piłkarze BKS Team chyba nie spodziewali się aż tak dobrej postawy swoich rywali. Do przerwy piłkarze GROMu prowadzili 4:3, głównie dzięki Radwańskiemu, który zanotował trzy trafienia, w tym efektowne z dystansu.

Nie czekali na gwizdek

Kompletnie zaskoczyli swojego rywala strzałem z rzutu wolnego piłkarze BKS. Nie czekając, aż sędzia zaordynuje grę „na gwizdek”, uderzyli od razu lekko na pustą bramkę – w tym czasie golkiper GROMU zajęty był ustawianiem muru, zupełnie nie spodziewając się takiego rozwiązania.

Nierówne połowy

Gdyby GROM zaprezentował się w drugiej połowie równie dobrze, jak w pierwszej, mielibyśmy małą sensację. Piłkarzom w bordowych koszulkach sił starczyło jednak jedynie na 25 minut dobrej gry, co pozwoliło faworytom spotkania odnieść 11 wygraną w sezonie, którą przypieczętowali wicemistrzostwo ligi.