05-10-2015
Tydzień 7

Zrównali się

JogaBonito dzięki tej wygranej uciekło ze strefy spadkowej. Gracze w bordowych koszulkach zrównali się punktami ze swoim poniedziałkowym rywalem. Obie drużyny mają również bardzo podobny bilans bramkowy – 22 strzelone gole, BKS stracił jednak o dwie bramki więcej.

Piorunujący początek

Świetnie weszli w ten mecz zawodnicy JogiBonito. Pierwsze trzy akcje przyniosły im trzy gole. BKS był jakby zaskoczony wysokim pressingiem i determinacją rywala już od pierwszy minut. W efekcie gracze w bordowych strojach błyskawicznie wypracowali sobie prowadzenie 3:0, tym samym ustawiając sobie mecz po swojej myśli.

Utrzymana przewaga

Straty poniesione na początku meczu okazały się być, mimo ambitnej postawy, nie do odrobienia dla zawodników BKS-u. Zespół ten jeszcze przed przerwą strzelił jedną bramkę, ale JogaBonito potrafiła utrzymać bezpieczną przewagę, unikając nerwowej końcówki. Tym samym BKS znalazł się niebezpiecznie blisko strefy spadkowej, a po drugiej porażce z rzędu mocno utrudniona będzie planowana walka o medale.