Pizzeria Football

Historia: Drużyna powstała przed sezonem Wiosna 2012, a jej kadrę stanowili przyjaciele dzielący zamiłowanie do piłki nożnej, pochodzący jednak z różnych środowisk, z różnych dzielnic Krakowa, czy kibicujący innym drużynom.

Osiągnięcia w FLS: 3 miejsce w Lidze C1 (Jesień 2012)

Koszulki: Szaro-czerwone

Najwięksi rywale: brak

Dodatkowe informacje: Na przestrzeni dwóch pierwszych sezonów ONI poczynili niesamowite postępy i z zespołu z końca stawki przemienili się w drużynę, która wywalczyła miejsce na podium w Lidze C1. Przed sezonem Jesień 2014 w związku z pozyskaniem sponsora drużyna zmieniła nazwę na ZIL.

Liderzy zespołu: Jerzy Dudziak, Rafał Brożek

Kapitan: Tomasz Kasperczyk

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
13 13 1 10 2 -80 5

Aktualna forma

WyjazdDomWyjazdWyjazdWyjazd
LLLLL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
21-05-2018 Stomatologia StupkaWyjazd
28-05-2018 RafisDom
04-06-2018 AmberWyjazd
11-06-2018 XXXIVWyjazd
20-06-2018 Cybermachina G. PubWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
19-03-2018 XXXIVWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
8 8 2 0 0 0 0
12 19 10 2 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
11 5 3 0 0 0 0
13 4 5 0 1 0 0
1 0 0 0 0 0 12
6 1 3 0 0 0 0
7 0 1 1 0 0 58
12 0 1 0 1 0 0
5 0 1 0 0 0 57
6 2 5 0 0 0 0
4 1 1 0 0 0 0
4 1 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
11 4 7 0 0 0 0
11 1 0 0 0 0 0
11 5 2 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Aqua Soil 7 0 0 7 13-46
Piraci 4 0 0 4 9-28
Aptiv 4 2 0 2 19-21
FC Po 40-tce 4 2 0 2 19-16
Bishaka Kurdwanów 4 0 1 3 14-25
Vittoria Kraków 3 2 1 0 19-13
Czyżyny 3 3 0 0 22-10
Weldbud 3 1 0 2 13-18
PGD Grupa 3 2 0 1 25-12
DK Logistics 3 1 0 2 14-15
Płaszów - Serwis Bank 3 2 1 0 8-4
FC Kalinex 3 0 1 2 12-16
Stomatologia Stupka 3 0 1 2 13-21
Porta Kraków 3 3 0 0 19-4
Pink Bowling 3 1 0 2 10-16
Zabankuj.pl 3 1 1 1 12-12
VILO F.C. 2 2 0 0 14-9
EmiTel 2 1 1 0 12-5
APLA 2 1 1 0 8-3
GS Aleco 2 0 0 2 10-13
NueVos DesperaDos 2 1 0 1 3-3
Cybermachina G. Pub 2 0 0 2 9-19
Amber 2 0 0 2 3-23
GEO-ZENIT 2 0 0 2 5-25
XXXIV 2 0 0 2 7-15
Husaria Kraków 2 2 0 0 8-0
Los Pivones C.F. 2 2 0 0 12-3
Doitbetter.pl 2 0 0 2 4-12
Inter Kraków 2 1 1 0 8-5
Ekipa Wino 2 1 1 0 12-6
Darmat 2 0 0 2 1-19
ROCH 2 2 0 0 17-1
Drewnleś Szóstka V. 2 0 0 2 5-11
Fronton 2 1 0 1 11-10
GeoKrak 2 1 0 1 6-8
Krokodyle 2 2 0 0 10-4
Polska Myśl Szkolen. 2 1 0 1 7-12
Piomet 2 1 1 0 10-6
Cookies Kraków 2 0 0 2 7-16
DDD Architekci 2 1 1 0 13-9
GDA Investment 2 1 0 1 7-12
ISTV Sport 2 2 0 0 13-7
Voigt Medica 2 0 0 2 7-17
Rocket Fuel 2 0 1 1 3-4
Kanonierzy 2 0 1 1 8-10
Brygada Kryzys 2 0 1 1 8-10
Desperados 2 1 0 1 10-5
SEAT Euro Motor 1 1 0 0 14-3
Amber Gol B 1 1 0 0 6-4
PAMedica 1 1 0 0 3-1
Spoko Team 1 0 0 1 6-8
Max Apartments 1 0 0 1 2-5
Format 1 1 0 0 7-3
Omega 1 1 0 0 8-7
Cisco 1 0 1 0 5-5
ZSK '97 1 1 0 0 9-5
Pustynne Lisy 1 1 0 0 6-1
Amplus 1 0 1 0 3-3
Vicenti 1 1 0 0 3-2
Armagedon - Jotel Bau 1 1 0 0 6-3
Sław-Mont 1 0 0 1 2-7
Oświecenia Team 1 0 1 0 6-6
Football Heaven Bar 1 0 1 0 8-8
Amadeus 1 0 0 1 3-9
TEB Edukacja/GDA Investment 1 0 0 1 3-13
Salva 1 0 0 1 3-8
Copacabana 1 0 0 1 1-13
Meteor Kraków 1 0 0 1 3-5
Skawmar-Gr. Partner 1 0 0 1 2-3
DTW-Galacticos 1 0 0 1 2-6
Dzida w Przód 1 0 0 1 1-6
Interoftalmika 1 0 0 1 5-7
Olimpijczycy 1 1 0 0 7-4
Feraina 1 0 0 1 1-9
Motul Kraków 1 1 0 0 6-2
KPPN 1 1 0 0 5-2
Nie ma Lipy 1 0 0 1 0-1
Techglass 1 0 0 1 2-3
GSSC Electrolux 1 0 0 1 6-9
Egalite Bujakowianka 1 0 0 1 2-5
MassATTACK 1 1 0 0 6-2
Finezyjni 1 0 0 1 0-9
Bruta 1 1 0 0 5-2
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 1-2
ASOCIAR.PL 1 0 0 1 4-6
Delta Dębica 1 0 0 1 2-4
AGMA 1 1 0 0 9-1
PHU Olipra 1 0 0 1 1-4
Rzezimieszki i Łobuzy 1 0 0 1 6-8
Niezniszczalni 1 1 0 0 11-3
M&M 1 1 0 0 5-2
FC Po Staremu 1 1 0 0 7-5
UBS Kraków 1 1 0 0 21-1
RKS C.H.U.W.D.U. 1 0 0 1 4-7
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 8-2
Delta Squad 1 0 0 1 5-6
Szkolni Nawijacze 1 1 0 0 6-5
Rafis 1 0 0 1 5-15