Oświecenia Team

Historia: Pod koniec 2002 roku, w osiedlu Oświecenia zawiązała się grupa osób, która rozpoczęła przygotowania do powstania nowego podmiotu zrzeszającego osiedlową młodzież uprawiającą amatorsko sport. Po kilkunastu latach gry na hali i zdobyciu wielu laurów drużyna w 2014 roku rozpoczęła zmagania w Futbolowej Lidze Szóstek. Zespół przez sześć lat gry zdobył kilka tytułów.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi B1 (Wiosna 2015), Wicemistrz Ligi C1 (Jesień 2014, Wiosna 2020), Mistrz Ligi D2 (Wiosna 2014).

Koszulki: Czarne, biało-czerwone

Najwięksi rywale: Kiedyś - GEO-ZENIT, TEB Edukacja, XXXIV, Home Broker, obecnie - nie ma.

Informacje dodatkowe: Obecnie zespół w większości złożony jest z zawodników bardzo doświadczonych, lecz już na piłkarskiej emeryturze, wspomagany kilkoma młodymi graczami. Drużyna dobrze zgrana, potrafiąca długo utrzymać się przy piłce i zagrać "z klepki". Oświecenia Team przebojem przedarło się przez niższe szczeble rozgrywkowe FLS, jednak w Lidze A nie powtórzyło już wcześniejszych sukcesów i przez sześć spędzonych w elicie sezonów największym osiągnięciem jest dwukrotne zajęcie piątej pozycji.

Lider zespołu: -

Kapitan: Konrad Maciejowski

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
11 13 3 9 1 -67 10

Aktualna forma

WyjazdDomWyjazdWyjazdWyjazd
LLWWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
21-05-2018 Sław-MontWyjazd
28-05-2018 Stomatologia StupkaDom
04-06-2018 Football Heaven BarWyjazd
06-06-2018 Aqua SoilWyjazd
11-06-2018 RafisWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
19-03-2018 RafisWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
6 0 0 0 0 0 0
10 6 3 0 1 0 0
4 5 5 0 2 0 0
3 0 0 0 0 0 27
4 5 3 0 0 0 0
10 4 8 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0 32
3 1 0 0 0 0 0
7 1 0 0 0 0 0
6 0 0 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
6 0 1 0 0 0 0
4 1 0 0 0 0 0
8 5 6 0 0 0 0
9 8 4 1 0 0 0
5 11 4 2 0 0 0
6 0 5 0 0 0 57
3 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
13 1 0 0 1 0 0
1 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
XXXIV 6 1 1 4 16-29
TEB Edukacja/GDA Investment 6 2 1 3 24-40
Amber 6 2 0 4 20-28
Home Broker 6 2 0 4 33-43
Rafis 6 1 1 4 21-36
Piomet 6 1 1 4 20-32
GEO-ZENIT 5 0 0 5 11-53
Żymła Siermięga 5 1 1 3 14-26
Aqua Soil 5 3 0 2 29-28
Grupa Partner 4 3 0 1 42-19
GDA Investment 4 1 2 1 16-14
Czyżyny 4 1 0 3 11-18
Korkociagi.com 4 2 1 1 13-11
Cybermachina G. Pub 4 2 0 2 10-21
FC Kalinex 3 0 2 1 10-15
Boske Jaglacci 3 2 0 1 9-10
BAnerka 3 0 1 2 13-16
Amadeus 3 2 0 1 16-12
Bianconeri 3 2 0 1 11-13
CA Sharks 3 1 0 2 9-11
Football Heaven Bar 3 3 0 0 35-11
DC House Solutions 3 1 0 2 4-12
Piraci 3 2 0 1 10-7
PHU Olipra 2 0 0 2 2-13
FC po Nalewce 2 1 0 1 12-10
Stomatologia Stupka 2 1 0 1 18-18
Sław-Mont 2 0 0 2 4-23
Partenaire Pologne 2 2 0 0 9-3
Inter Kraków 2 0 0 2 6-13
NEMBUD 2 1 0 1 7-9
Pink Bowling 2 1 0 1 9-11
FC Blumeni 2 2 0 0 22-2
CCKS Chłopy 2 0 0 2 4-10
Płaszów - Serwis Bank 2 1 1 0 8-6
SOLIDEXPERT 2 2 0 0 23-4
Na Zero z Przodu 2 2 0 0 16-6
Omega 2 2 0 0 12-7
AS Maestro 2 1 1 0 5-3
C.F. VilaNova 2 1 0 1 4-10
AP Sportivo 2 2 0 0 37-4
Słoneczne GEO 2 1 1 0 12-4
FC Pelikany 2 2 0 0 19-5
Delta Dębica 2 2 0 0 7-3
AKS Kabaret 2 2 0 0 18-7
Drink Team B 2 2 0 0 26-10
OREO 2 2 0 0 16-5
Brainly 2 2 0 0 25-6
Złote Chłopaki 2 0 0 2 2-13
PAMedica 1 1 0 0 7-4
Weldbud 1 0 0 1 4-8
Krupiński Pompy 1 1 0 0 14-3
Walkover 1 1 0 0 10-5
FC Dłubnia 1 1 0 0 5-3
Wolni Strzelcy 1 1 0 0 8-3
FC Meczdej 1 0 0 1 5-7
Nowa Elektro Squad 1 1 0 0 4-2
Kameb/Pelicans 1 0 0 1 3-7
Victoria 1 1 0 0 6-3
Husaria Kraków 1 1 0 0 14-4
Jala Dreips 1 0 1 0 3-3
Stal Nowa Huta 1 1 0 0 5-3
Virtus Logistics 1 1 0 0 6-2
Rodzina Królewska 1 1 0 0 2-1
Notoryczni Debiutanci 1 1 0 0 8-1
Bishaka Kurdwanów 1 1 0 0 6-5
GS Aleco 1 1 0 0 11-2
Nie ma Lipy 1 1 0 0 7-0
Aktywizacja Kraków 1 1 0 0 14-1
Brotha Collective 1 1 0 0 4-2
Jolly Roger 1 1 0 0 10-2
PGD Grupa 1 1 0 0 11-1
Fronton 1 1 0 0 18-0
FC Butchers 1 1 0 0 19-2
Vittoria Kraków 1 1 0 0 10-4
KPPN 1 1 0 0 13-1
Sęk Team 1 1 0 0 9-2
Dzida w Przód 1 1 0 0 4-2
Rzezimieszki i Łobuzy 1 1 0 0 16-6
Pustynne Lisy 1 1 0 0 5-0
Klepa Team 1 1 0 0 10-2
EmiTel 1 1 0 0 4-1
ASOCIAR.PL 1 1 0 0 5-4
SOLART 1 1 0 0 8-3
Etanol United 1 1 0 0 4-3
Doitbetter.pl 1 1 0 0 4-2
Aptiv 1 1 0 0 4-0
Pizzeria Football 1 0 1 0 6-6
Błękitna Siermięga 1 1 0 0 10-2
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 3-4
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 1 0 0 4-3
RedFox 1 0 0 1 0-5