Amadeus

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Wiosna 2015 założony przez zawodników mających już wcześniej doświadczenie z rozgrywek Futbolowej Ligi Szóstek, czy też Playareny.

Osiągnięcia w FLS: 2. miejsce w Lidze B2 (Jesień 2017), 2. miejsce w Lidze C1 (Jesień 2021), Mistrz Ligi C2 (Wiosna 2017), Mistrz Ligi D2 (Wiosna 2015), Zdobycie Pucharu Ligi C (Zima 2016/17)

Koszulki: Fioletowe

Najwięksi rywale: Żymła Siermięga, Czyżyny

Informacje dodatkowe: Nazwa Amadeus pochodzi od sponsora drużyny, restauracji Amadeus, której pracownikiem jest jeden z zawodników.

Liderzy zespołu:  Paweł Tryka, Kamil Szabat, Hubert Ważny

Kapitan: Paweł Tryka

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
12 13 3 10 0 -40 9

Aktualna forma

DomDomDomDomWyjazd
LWLLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
15-05-2018 Oświecenia TeamDom
18-05-2018 RafisDom
21-05-2018 GDA InvestmentDom
04-06-2018 Sław-MontDom
11-06-2018 Football Heaven BarWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
19-03-2018 Cybermachina G. PubDom
Nazwa Rozegrane mecze
4 0 0 0 0 0 0
9 0 1 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
6 3 6 0 0 0 0
8 0 0 0 0 0 63
13 6 5 0 1 0 0
11 4 3 0 0 0 0
6 6 4 1 0 0 0
2 0 0 0 0 0 12
12 1 9 0 1 0 0
2 0 0 0 0 0 14
10 10 7 0 0 1 0
1 0 0 0 0 0 0
1 2 1 0 0 0 0
8 5 8 0 0 0 0
13 24 5 2 0 0 0
12 3 4 0 1 0 6
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Grupa Partner 6 4 0 2 30-19
Czyżyny 6 1 0 5 21-25
SkillsMed Bezpieczniki 5 4 0 1 28-17
GEO-ZENIT 5 1 0 4 22-35
Korkociagi.com 5 2 1 2 22-20
BAnerka 5 1 1 3 21-24
Black Hawks 5 5 0 0 38-10
Electricom Engieering Flamingo FT 4 1 0 3 16-25
Notoryczni Debiutanci 4 2 0 2 21-22
DC House Solutions 4 1 2 1 16-14
Bishaka Kurdwanów 4 2 0 2 21-14
C.F. VilaNova 3 1 0 2 18-17
BTCH 3 2 0 1 27-18
Kameb/Pelicans 3 1 0 2 17-18
Kraków Knights 3 2 1 0 10-7
CCKS Chłopy 3 1 0 2 8-11
M&M 3 2 1 0 16-10
Cybermachina G. Pub 3 0 0 3 4-25
KS Augustyn 3 1 2 0 12-9
AS Maestro 3 1 1 1 11-12
Walkover 3 1 1 1 17-12
ADGO 3 3 0 0 27-13
Czarny Lotos 3 2 1 0 24-11
Weldbud 3 1 1 1 18-16
GS Aleco 3 3 0 0 23-7
Oświecenia Team 3 1 0 2 12-16
TEB Edukacja/GDA Investment 3 1 1 1 16-17
FC Kalinex 3 3 0 0 15-10
PAMedica 3 3 0 0 17-5
CA Sharks 3 1 0 2 14-18
Football Heaven Bar 3 2 0 1 20-16
Ekipa Wino 3 1 0 2 12-13
Al Capone 2 2 0 0 15-10
FC Lasowice 2 0 1 1 8-9
Przyszlim kopnąć 2 0 1 1 6-12
Amber 2 0 0 2 3-11
Pink Bowling 2 2 0 0 9-5
NEMBUD 2 0 1 1 6-8
Krupiński Pompy 2 1 0 1 10-9
Piomet 2 1 0 1 9-10
Płaszów - Serwis Bank 2 0 0 2 5-15
Omega 2 1 0 1 12-12
Format 2 2 0 0 12-7
Red Bulls 2 1 1 0 19-18
4senal 2 1 0 1 9-6
Nic się nie stało 2 1 0 1 11-9
Aptiv 2 2 0 0 15-8
FC Pelikany 2 2 0 0 16-7
TSA Jugowice 2 1 0 1 10-5
SklepOpon.com 2 2 0 0 10-2
GDA Investment 2 0 0 2 6-20
Gdów United 2 0 0 2 5-13
APLA 2 1 0 1 8-7
Heineken HGSS 2 1 1 0 13-4
ASTORINO 2 1 0 1 13-13
FC Meczdej 2 1 0 1 9-8
Kaprin Kraków 2 1 0 1 7-8
Wielka Szóstka 2 2 0 0 19-6
Żymła Siermięga 2 0 1 1 5-10
SOLIDEXPERT 1 0 0 1 3-11
Caffaro 1 0 0 1 3-10
C-Bulls 1 1 0 0 10-6
Mazi Team 1 0 0 1 3-6
Inter Kraków 1 1 0 0 10-4
Boske Jaglacci 1 1 0 0 5-2
Tubylcy 1 1 0 0 5-2
Wonderkids 1 0 1 0 4-4
Krakoska Piłka 1 0 0 1 2-7
Browary Hills 32040 1 1 0 0 9-5
Despero 1 1 0 0 3-2
Perła Kraków 1 1 0 0 9-1
TS Logitech 1 1 0 0 17-6
Coca Juniors 1 1 0 0 6-5
Rodzina Królewska 1 0 1 0 4-4
AZS UEK 1 0 0 1 2-5
Jala Dreips 1 1 0 0 7-5
Radka 1 0 0 1 7-10
Bad Boys 1 0 1 0 1-1
CBB 1 1 0 0 6-2
Asy NH 1 0 0 1 3-11
Spartan 1 1 0 0 8-4
NueVos DesperaDos 1 1 0 0 15-3
Gulden Draak 1 0 0 1 6-8
FC Butchers 1 1 0 0 7-3
FC Po 40-tce 1 0 1 0 6-6
Nie ma Lipy 1 1 0 0 8-2
ROCH 1 1 0 0 4-1
Hotel Margerita 1 1 0 0 9-3
Cisco 1 0 0 1 1-10
Pustynne Lisy 1 0 0 1 3-6
Frytki Belgijskie w Krk. 1 1 0 0 10-3
FC Samaobrona 1 1 0 0 7-2
AdeBajory 1 1 0 0 6-4
Na Zero z Przodu 1 1 0 0 9-2
Global Team 1 1 0 0 6-4
Bambaryły 1 1 0 0 14-2
AGMA 1 0 0 1 2-7
Contel Team 1 1 0 0 7-5
Royal Ride FC 1 1 0 0 10-2
Zabankuj.pl 1 1 0 0 7-4
Sław-Mont 1 0 0 1 4-7
Rafis 1 1 0 0 10-6
Pizzeria Football 1 1 0 0 9-3
Stomatologia Stupka 1 0 0 1 6-10
XXXIV 1 0 0 1 3-11
Aqua Soil 1 0 0 1 1-13
NZS UEK FC 1 1 0 0 11-1
Los Blancos 1 1 0 0 15-3
DHL 1 0 1 0 6-6
Katedra CMUJ 1 1 0 0 5-2
Haftkomp 1 0 1 0 1-1
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 1 0 0 12-1
EmiTel 1 1 0 0 7-3
Carpe Diem Sport 1 1 0 0 6-2
Armagedon - Jotel Bau 1 0 0 1 2-4
La Furia Roja 1 0 1 0 3-3
Team Spirit 1 1 0 0 9-5