Cybermachina G. Pub

Historia: Zespół założony przez grupę znajomych, grających wcześniej w różnych drużynach FLS, przed zimowym Pucharem Ligi 2015/16.

Osiągnięcia w FLS:   3. miejsce w Lidze A (Wiosna 2017), 2. miejsce w Lidze B2 (Wiosna 2016), Finalista Pucharu Ligi (Zima 2016/2016)

Koszulki: czarne

Najwięksi rywale: GDA Investment, TEB Edukacja, Aqua Soil

Liderzy zespołu: Dominik Paul, Adam Śmigacz

Kapitan zespołu: Karol Kęska

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
6 13 7 4 2 10 23

Aktualna forma

WyjazdDomWyjazdDomDom
DLLWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
21-05-2018 Aqua SoilWyjazd
28-05-2018 GEO-ZENITDom
04-06-2018 RafisWyjazd
11-06-2018 AmberDom
20-06-2018 Pizzeria FootballDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
19-03-2018 AmadeusWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
12 10 11 2 2 0 0
8 1 0 0 1 0 0
10 7 8 3 0 0 0
7 0 1 0 0 1 38
7 2 2 0 0 0 0
11 5 9 1 0 1 0
10 1 2 0 0 0 0
2 1 2 0 0 0 0
9 4 3 1 0 0 0
5 4 3 0 0 0 0
4 0 1 0 1 0 15
12 17 10 1 1 0 0
2 2 1 1 0 0 3
11 13 4 0 0 0 1
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
TEB Edukacja/GDA Investment 16 3 3 10 52-69
Stomatologia Stupka 13 3 2 8 56-85
Rafis 11 3 0 8 33-64
Asy NH 9 3 0 6 35-48
GDA Investment 9 2 0 7 33-46
Amber 8 5 1 2 41-27
Aqua Soil 7 4 1 2 31-30
XXXIV 6 3 1 2 28-30
GEO-ZENIT 5 0 0 5 9-36
C.F. VilaNova 4 1 0 3 17-18
AZS UEK 4 2 0 2 19-12
Oświecenia Team 4 2 0 2 21-10
Żymła Siermięga 4 2 0 2 12-14
Amadeus 3 3 0 0 25-4
NEMBUD 3 1 0 2 17-21
Football Heaven Bar 3 3 0 0 20-4
AS Maestro 3 3 0 0 19-8
Bishaka Kurdwanów 3 3 0 0 18-6
Pink Bowling 3 1 1 1 7-10
Piraci 3 0 1 2 8-11
Grupa Partner 3 2 1 0 16-4
Despero 3 3 0 0 16-9
Płaszów - Serwis Bank 3 3 0 0 24-12
BAnerka 3 1 1 1 13-8
Pizzeria Football 2 2 0 0 19-9
Doitbetter.pl 2 2 0 0 7-2
Aptiv 2 2 0 0 19-8
Cemark.pl 2 2 0 0 15-6
AP Sportivo 2 2 0 0 24-1
Bad Boys 2 1 0 1 13-11
Sław-Mont 2 1 0 1 6-4
Home Broker 2 2 0 0 12-3
M&M 2 2 0 0 24-2
Visko Gdów 1 1 0 0 8-4
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 1 0 0 8-3
ASTOR 1 1 0 0 3-2
Mazi Team 1 1 0 0 7-0
Comfort Tours Cracow 1 0 1 0 5-5
Czyżyny 1 1 0 0 7-1
Sensusmed Rolmet KW 1 0 1 0 6-6
Delta Dębica 1 0 1 0 5-5
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 7-1
Piomet 1 1 0 0 14-2
Victoria 1 1 0 0 7-4
Omega 1 1 0 0 13-3
Ekipa Wino 1 1 0 0 5-2
FC Kalinex 1 1 0 0 2-0
Zabankuj.pl 1 0 1 0 1-1
SEAT Euro Motor 1 1 0 0 8-0
FC Po 40-tce 1 1 0 0 7-4
VILO F.C. 1 1 0 0 11-4
Amber Gol B 1 1 0 0 7-0
CA Sharks 1 1 0 0 4-2