Stomatologia Stupka

Historia: Drużyna została założona przez Łukasza Stupkę, byłego zawodnika takich drużyn jak Husaria Kraków, Omega, Voigt Medica czy TEB Edukacja B przed sezonem Jesień 2016 i od razu zaczęła zdobywać liczne sukcesy.

Osiągnięcia w FLS: Mistrzostwo Ligi A (Wiosna 2019, Zima 2019/20, Jesień 2020, Wiosna 2021, Jesień 2021, Wiosna 2022), Wicemistrzostwo Ligi A (Zima 2018/19), 3 miejsce w Lidze A (Jesień 2018), Mistrzostwo Ligi B1 (Jesień 2017), Wicemistrzostwo Ligi B2 (Jesień 2016)

Koszulki: Czarne

Informacje dodatkowe: Sponsorem drużyny jest chirurg i stomatolog Maciej Stupka, właściciel Stomatologii Stupka.

Lider zespołu: Norbert Jaszczak

Kapitan zespołu: Grzegorz Kwiecień

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
5 13 7 4 2 15 23

Aktualna forma

WyjazdDomWyjazdWyjazdDom
WWWLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
28-05-2018 Oświecenia TeamWyjazd
11-06-2018 GEO-ZENITDom
14-06-2018 AmberWyjazd
18-06-2018 TEB Edukacja/GDA InvestmentWyjazd
22-06-2018 Sław-MontDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
16-03-2018 Football Heaven BarDom
20-03-2018 GEO-ZENITDom
07-05-2018 Sław-MontDom
Nazwa Rozegrane mecze
11 16 20 5 2 0 0
4 2 0 0 0 0 0
7 13 7 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
12 1 3 0 0 0 0
5 0 2 0 0 0 15
7 3 3 0 0 0 0
6 0 0 0 0 0 27
1 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 2 0 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
4 3 3 0 0 0 0
10 24 16 3 1 0 0
5 7 7 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
12 3 4 0 0 0 8
8 11 4 0 1 0 0
10 1 0 0 0 0 19
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
TEB Edukacja/GDA Investment 16 7 3 6 74-66
Asy NH 13 7 2 4 78-68
Cybermachina G. Pub 13 8 2 3 85-56
Rafis 12 7 1 4 53-49
GDA Investment 9 4 0 5 48-47
Amber 8 5 1 2 61-44
NEMBUD 6 6 0 0 63-32
Aqua Soil 6 3 1 2 36-37
Pink Bowling 6 5 0 1 52-31
GEO-ZENIT 5 1 0 4 14-33
Czyżyny 5 5 0 0 36-14
Bishaka Kurdwanów 5 4 0 1 30-24
Żymła Siermięga 4 1 1 2 27-25
BAnerka 4 4 0 0 30-10
Płaszów - Serwis Bank 4 4 0 0 39-9
C.F. VilaNova 4 4 0 0 38-21
XXXIV 3 0 0 3 14-24
AZS UEK 3 2 0 1 15-10
Pizzeria Football 3 2 1 0 21-13
AS Maestro 2 2 0 0 20-8
Cemark.pl 2 2 0 0 16-8
Bad Boys 2 1 0 1 26-18
Weldbud 2 2 0 0 23-13
Krupiński Pompy 2 1 0 1 19-16
Elita-Bud 2 0 0 2 7-20
ASTOR 2 2 0 0 19-15
CA Sharks 2 2 0 0 24-7
Despero 2 2 0 0 18-2
Comfort Tours Cracow 2 2 0 0 15-13
DK Logistics 2 1 0 1 11-8
Football Heaven Bar 2 2 0 0 12-8
Aptiv 2 2 0 0 9-2
FC Po 40-tce 2 2 0 0 8-3
Piraci 2 2 0 0 16-7
Oświecenia Team 2 1 0 1 18-18
Piomet 2 2 0 0 15-8
Max Apartments 1 0 0 1 2-6
FC Kalinex 1 1 0 0 7-4
Visko Gdów 1 1 0 0 8-3
Zabankuj.pl 1 1 0 0 6-4
EmiTel 1 1 0 0 7-2
Prawdziki 1 1 0 0 10-5
Victoria 1 1 0 0 8-2
Grupa Partner 1 1 0 0 5-2
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 1 0 0 22-9
Mazi Team 1 1 0 0 8-2
KOBY 1 1 0 0 7-4
Apteka Słoneczna 1 1 0 0 5-0
ZSK '97 1 1 0 0 12-1
Comarch 1 1 0 0 12-5
Wodociągi Miasta Krakowa 1 1 0 0 5-3
Maximus Kraków 1 1 0 0 6-5
Sensusmed Rolmet KW 1 1 0 0 11-3
Home Broker 1 1 0 0 8-5
GS Aleco 1 1 0 0 18-2
Sław-Mont 1 1 0 0 13-8
Amadeus 1 1 0 0 10-6
Amplus 1 1 0 0 5-0
Pustynne Lisy 1 1 0 0 11-4
Armagedon - Jotel Bau 1 1 0 0 9-4
Vicenti 1 1 0 0 12-2