Black Hawks

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Jesień 2016 przez Ryszarda Kaletę, który sukcesywnie zapraszał do drużyny swoich piłkarskich przyjaciół. Już w pierwszym sezonie Black Hawks awansowali na wyższy poziom rozgrywek, do czego w dużej mierze przyczynił się bramkarz Michael Dolan, zdobywając statuetkę najlepszego golkipera. W kolejnych latach drużyna sięgała po laury w lidze C i awanse na wyższy poziom rozgrywkowy, które zazwyczaj kończyły się spadkiem z ligi B - ale nie bez walki. W latach 2020-2021 nastapiła przebudowa drużyny spowodowana kilkoma przewlekłymi kontuzjami oraz wyprowadzkami z Krakowa na czas pandemii. Kadra została odmłodzona, ale w dalszym ciągu przyświeca jej podobna myśl - zdrowa i przyjazna atmosfera w futbolu amatorskim, okraszona walką i sercem do gry.

Osiągnięcia w FLS: 2. miejsce w Lidze C1 (Zima 2018/2019), 3. miejsce w Lidze C2 (Jesień 2019), 3. miejsce w Lidze C2 (Wiosna 2018), 2. miejsce w Lidze D1 (Jesień 2021), 2. miejsce w  Lidze D2 (Jesień 2016)

Koszulki: Czarne

Najwięksi rywale: KS Augustyn

Informacje dodatkowe: Liderem organizacyjnym zespołu jest jej kapitan, Ryszard Kaleta.

Liderzy zespołu: Ryszard Kaleta, Jakub Kozak, Krzysztof Leja

Kapitan: Ryszard Kaleta

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
3 13 8 5 0 10 24

Aktualna forma

DomDomWyjazdDomWyjazd
LWWWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
16-05-2018 ŻubryDom
23-05-2018 CCKS ChłopyDom
28-05-2018 eLCeWyjazd
04-06-2018 FC Po StaremuDom
11-06-2018 Jala DreipsWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
16-03-2018 BiegunSportWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
3 0 1 0 0 0 0
3 4 1 1 0 0 0
2 1 2 0 0 0 0
7 7 5 2 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
11 1 1 0 1 0 0
10 2 3 0 0 0 0
11 6 4 0 0 0 0
7 1 3 0 0 0 0
12 0 0 1 0 0 38
11 2 3 0 0 0 0
9 1 4 0 0 0 0
5 3 0 0 0 0 0
13 4 3 0 0 0 3
8 0 1 0 1 0 0
12 15 8 4 0 0 0
12 4 3 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
KS Augustyn 9 4 2 3 33-30
Amadeus 5 0 0 5 10-38
CCKS Chłopy 4 2 0 2 12-15
BAnerka 3 2 0 1 8-13
Geodziki 3 2 0 1 9-7
Śledziki 3 0 0 3 4-12
ASTORINO 3 1 1 1 12-11
Alliance 3 1 0 2 8-10
SOLIDEXPERT 3 1 0 2 7-13
Jala Dreips 3 1 1 1 5-11
Victoria 3 2 1 0 17-4
Armagedon - Jotel Bau 3 2 0 1 13-8
FC Kalinex 3 0 2 1 7-18
Nie ma Lipy 3 2 1 0 13-5
Wybrzeże Klatki Schodowej 3 1 0 2 9-14
Radka 2 0 1 1 6-7
Asy NH 2 0 0 2 6-13
BiegunSport 2 1 0 1 11-9
Bad Boys 2 0 0 2 6-14
KPPN 2 1 0 1 9-7
Wadowscy 2 2 0 0 16-4
Korkociagi.com 2 0 0 2 3-8
BKS Team 2 1 0 1 6-6
AS Maestro 2 1 0 1 7-7
Walkover 2 1 0 1 10-9
Omega 2 1 1 0 10-9
Gramy Swoje 2 1 0 1 13-10
Piomet 2 0 0 2 8-23
CA Sharks 2 0 1 1 7-10
BTCH 2 1 0 1 6-8
Vittoria Kraków 2 0 2 0 6-6
Hitachi Energy 2 1 0 1 7-9
Wściekłe Psy 2 2 0 0 17-3
ADGO 2 0 0 2 6-9
Krakoska Piłka 2 1 1 0 6-4
EmiTel 2 0 0 2 3-15
Bishaka Kurdwanów 2 0 0 2 3-15
Płaszów - Serwis Bank 2 0 0 2 7-18
FC Meczdej 2 1 0 1 11-16
4senal 2 2 0 0 10-3
DC House Solutions 2 1 0 1 4-7
Rodzina Królewska 2 1 0 1 5-9
Wonderkids 2 0 1 1 5-6
Katedra CMUJ 2 1 0 1 6-9
Pink Bowling 2 1 1 0 10-4
Haftkomp 2 0 1 1 4-10
Kaprin Kraków 2 1 1 0 10-5
Albatros 2 0 0 2 2-12
KS Klub Sportowy 2 0 0 2 7-14
Błękitna Siermięga 2 0 0 2 13-17
C.F. VilaNova 1 0 0 1 1-6
Anonymous 1 0 0 1 0-1
Rafis B 1 0 1 0 3-3
Notoryczni Debiutanci 1 0 1 0 1-1
Wolni Strzelcy 1 0 0 1 0-5
Kameb/Pelicans 1 1 0 0 4-1
Boske Jaglacci 1 0 0 1 0-2
Black Label 1 1 0 0 14-4
NZS UEK FC 1 1 0 0 4-1
Victoria Smroków 1 0 1 0 3-3
Dziki Kraków 1 0 0 1 1-13
Niewstrzeleni z formą 1 0 0 1 3-6
Dzida w Przód 1 0 0 1 1-6
Prawdziki 1 1 0 0 7-6
Stare Wilki 1 1 0 0 6-3
Start Brzezie 1 0 0 1 5-7
Olimpijakos 1 1 0 0 8-1
KLIfornia 1 1 0 0 3-2
Chłopaki z Baraków 1 1 0 0 8-5
7 Up 1 1 0 0 10-0
95 Tez Marcina Lutra 1 0 0 1 2-9
Heineken HGSS 1 1 0 0 17-5
Eagles Football Club 1 1 0 0 5-2
Menu Catering 1 0 0 1 3-7
Stara Gwardia 1 1 0 0 7-1
Galactik Football 1 1 0 0 6-3
Silicon Creations 1 1 0 0 5-1
H&S Team 1 1 0 0 5-4
Big Time Kraków 1 1 0 0 7-1
Electricom Engieering Flamingo FT 1 0 0 1 2-11
ZK Bruk 1 1 0 0 5-1
Grupa Partner 1 1 0 0 8-3
Amber 1 0 0 1 1-4
FC Lasowice 1 1 0 0 7-3
Galeco Team 1 0 0 1 4-7
eLCe 1 1 0 0 4-1
Żubry 1 0 0 1 1-2
Olsza Team 1 0 0 1 3-5
Ławka Rezerwowych 1 1 0 0 5-2
Shamrock 1 1 0 0 6-4
Pustynne Lisy 1 1 0 0 6-5
Inter Kraków 1 1 0 0 7-3
Zakręcony Rogal 1 0 0 1 4-6
AS Romy 1 0 0 1 1-4
FC Pelikany 1 1 0 0 7-2
Carpe Diem Sport 1 1 0 0 12-4
SkillsMed Bezpieczniki 1 0 0 1 0-1
GSBK 1 1 0 0 5-1
Janusze Futbolu 1 1 0 0 6-3
Los Blancos 1 1 0 0 4-1
Deportivo La Speluna 1 1 0 0 5-0
Format 1 0 0 1 2-3
FC Po Staremu 1 1 0 0 8-3
Czyżyny 1 0 0 1 1-3
Dziki Wschód 1 0 0 1 4-5
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 2-5
FC Dłubnia 1 0 0 1 0-5
FC Podchmieleni 1 0 0 1 3-9
Bianconeri 1 0 1 0 4-4
Porta Kraków 1 1 0 0 5-2
Wodociągi Miasta Krakowa 1 0 0 1 5-7
Home Broker 1 0 0 1 2-3
YOHO Cats 1 1 0 0 5-2
Perła Kraków 1 1 0 0 3-2
Na Zero z Przodu 1 0 1 0 1-1
TS Logitech 1 1 0 0 5-2
Levada 1 1 0 0 8-5
UBS Kraków 1 1 0 0 5-2
Mazi Team 1 0 0 1 2-4
Żymła Siermięga 1 0 0 1 2-6
Al Capone 1 1 0 0 2-1
Royal Ride FC 1 1 0 0 3-2
Weldbud 1 1 0 0 5-2
Złote Chłopaki 1 0 0 1 1-9