BiegunSport

Historia: Zespół, w szeregach, którego występują instruktorzy, koledzy, a także kilku zawodników mających wcześniej styczność z różnego rodzaju ligami seniorskimi. Celem drużyny jest przede wszystkim rywalizacja sportowa w grupie znajomych, która być może w końcowym rozrachunku doprowadzi do awansu.

Osiągnięcia w FLS: 2. miejsce w Lidze C2 (Jesień 2019), 3. miejsce w Lidze D1 (Jesień 2018)

Koszulki: granatowe

Informacje dodatkowe: Firma BiegunSport, zajmuje się realizacją zajęć/obozów sportowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Liderzy zespołu: Stanisław Hejmo, Kamil Stepaniak

Kapitan: Kamil Stepaniak

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
12 13 4 9 0 -27 12

Aktualna forma

WyjazdDomWyjazdDomWyjazd
LLWLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
18-05-2018 CCKS ChłopyWyjazd
22-05-2018 eLCeDom
29-05-2018 FC Po StaremuWyjazd
08-06-2018 Jala DreipsDom
12-06-2018 KS AugustynWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
16-03-2018 Black HawksDom
Nazwa Rozegrane mecze
5 1 3 0 0 0 0
2 0 0 0 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0
5 2 3 0 0 0 0
11 14 13 2 2 0 0
4 1 0 0 0 0 0
5 5 0 0 0 0 0
9 2 3 0 1 0 0
5 0 0 0 0 0 0
4 0 0 0 0 0 39
11 2 2 0 0 0 0
11 2 1 0 0 0 0
8 0 1 0 0 0 37
10 14 9 1 1 0 0
6 9 8 1 1 0 0
10 1 0 0 0 0 4
4 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Prawdziki 4 2 0 2 19-18
Tubylcy 4 1 0 3 18-20
Cemark.pl 3 2 1 0 20-10
Victoria 3 1 0 2 14-15
KS Klub Sportowy 3 1 0 2 17-20
Jala Dreips 3 1 1 1 11-11
Omega 3 0 1 2 18-21
CCKS Chłopy 3 1 0 2 15-11
KPPN 2 1 1 0 20-12
Black Hawks 2 1 0 1 9-11
Browary Hills 32040 2 0 0 2 4-17
Bianconeri 2 1 1 0 8-7
Vittoria Kraków 2 0 0 2 5-10
Porta Kraków 2 1 1 0 6-5
Ławka Rezerwowych 2 2 0 0 22-6
Czyżyny 2 0 0 2 5-12
Home Broker 2 1 0 1 10-14
Stal Nowa Huta 2 0 0 2 8-24
Krupiński Pompy 2 0 0 2 8-14
Visko Gdów 1 0 0 1 6-8
FC Po 40-tce 1 1 0 0 5-3
Nosacze 1 1 0 0 13-1
Weldbud 1 0 0 1 4-11
Geodziki 1 1 0 0 4-2
Despero 1 0 0 1 1-3
DC House Solutions 1 1 0 0 6-4
Walkover 1 1 0 0 7-2
4senal 1 1 0 0 9-3
FC Meczdej 1 1 0 0 8-7
Kameb/Pelicans 1 0 0 1 2-8
Rodzina Królewska 1 1 0 0 4-2
AZS UEK 1 0 0 1 2-12
Złote Chłopaki 1 0 1 0 4-4
Korkociagi.com 1 0 0 1 2-5
Płaszów - Serwis Bank 1 0 0 1 2-5
ADGO 1 0 0 1 1-7
Inter Kraków 1 1 0 0 2-1
Pelicans F.C. 1 0 0 1 2-10
TEB Edukacja/GDA B 1 1 0 0 4-3
Nienazwani 1 1 0 0 6-2
Pakerbox.pl 1 1 0 0 8-4
Boske Jaglacci 1 0 0 1 4-8
Shamrock 1 0 0 1 5-7
Los Amigos 1 1 0 0 14-4
Curva da Morte FC 1 0 1 0 2-2
Calcio & Birra Kraków 1 0 0 1 2-5
Diamond 1 0 1 0 3-3
GSBK 1 0 0 1 3-10
Ecolab 1 1 0 0 5-0
Deep Blue 1 0 0 1 3-5
Rogue 1 1 0 0 11-4
Olsza Team 1 0 0 1 3-5
Asy NH 1 0 0 1 4-15
Armagedon - Jotel Bau 1 1 0 0 7-2
Bad Boys 1 0 0 1 1-14
Żubry 1 0 0 1 3-9
eLCe 1 0 0 1 0-3
Holba 1 0 0 1 2-3
FC Po Staremu 1 1 0 0 4-3
KS Augustyn 1 1 0 0 7-4
BTCH 1 1 0 0 4-3
Apollo 30 1 1 0 0 4-3
Nie ma Lipy 1 1 0 0 5-3
Sensible Soccer 1 1 0 0 11-3
Heineken HGSS 1 1 0 0 2-1
Hitachi Energy 1 0 1 0 3-3
Coca Juniors 1 0 0 1 3-8
UBS Kraków 1 1 0 0 5-3
Nieociosani 1 1 0 0 22-3
OREO 1 1 0 0 13-0
7 Up 1 1 0 0 8-6
C.F. VilaNova 1 0 0 1 2-4
Żymła Siermięga 1 0 1 0 4-4