Boske Jaglacci

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Wiosna 2017. 

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze C2 (Jesień 2020), 3. miejsce w Lidze C3 (Wiosna 2018), 3. miejsce w Lidze D4 (Wiosna 2017)

Koszulki: fioletowe

Informacje dodatkowe: Jak mówi kapitan drużyny Jakub Wilczyński,zespół to zgrana paczka kumpli, która niejednokrotnie spotykała się na boisku nie tylko z czasów juniorskich ale także seniorskich. Młode wilki, głodne zwycięstwa, dla których dieta w oparciu o kasze jaglaną oznacza wszystko. Zwodnicy grali niegdyś w różnych ligach od A klasy do 3 ligi, uczestniczyli w zarówno amatorskich, jak i profesjonalnych turniejach. Przywykli walczyć na wielu płaszczyznach, czy to orlik, czy hala, czy pełnowymiarowe boisko, a do FLS trafili tylko po zwycięstwo!

Liderzy drużyny: Mateusz Kuczak, Adam Nakielny, Kamil Skórzyński

Kapitan: Kamil Skórzyński

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
3 13 10 3 0 19 30

Aktualna forma

DomWyjazdDomDomWyjazd
WWLWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
16-05-2018 Curva da Morte FCDom
24-05-2018 FC RevolutionWyjazd
28-05-2018 Żymła SiermięgaDom
04-06-2018 Krupiński PompyDom
11-06-2018 NosaczeWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0 0
13 18 12 5 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0
4 0 5 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
13 13 4 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
12 8 8 0 0 0 0
11 11 8 4 0 0 0
7 3 2 0 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 1
9 4 0 0 0 0 0
12 0 0 0 0 0 47
0 0 0 0 0 0 0
9 4 6 1 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
11 4 1 0 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 0 1 0 0 0 0
12 1 3 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Big Time Kraków 5 4 0 1 29-11
CCKS Chłopy 5 3 1 1 22-18
Rafis B 4 3 0 1 17-20
DC House Solutions 3 1 0 2 10-15
4senal 3 1 0 2 11-14
Złote Chłopaki 3 2 1 0 11-8
Prawdziki 3 1 0 2 17-17
Piomet 3 1 0 2 10-17
Oświecenia Team 3 1 0 2 10-9
Bianconeri 3 0 0 3 9-17
Korkociagi.com 2 0 1 1 9-11
Wonderkids 2 1 0 1 10-5
Porta Kraków 2 1 0 1 9-10
Krakoska Piłka 2 1 1 0 6-2
ADGO 2 1 1 0 9-8
C.F. VilaNova 2 0 0 2 5-11
Hitachi Energy 2 1 0 1 7-9
Electricom Engieering Flamingo FT 2 1 0 1 12-18
Notoryczni Debiutanci 2 1 1 0 6-4
Nosacze 2 2 0 0 17-7
SOLIDEXPERT 2 2 0 0 10-5
Kraków Airport 2 1 0 1 8-6
OlszaII 2 2 0 0 11-3
Wolni Strzelcy 2 2 0 0 11-4
Pink Bowling 2 0 0 2 3-15
CA Sharks 2 0 0 2 7-10
Żubry 2 0 0 2 6-8
Galeco Team 2 0 0 2 4-8
Czyżyny 2 2 0 0 7-1
FC Kalinex 2 0 1 1 6-7
Omega 2 2 0 0 10-5
Nie ma Lipy 2 1 0 1 8-7
NZS UEK FC 2 1 0 1 5-4
AS Maestro 1 0 0 1 0-5
Styropian Garlinho 1 1 0 0 8-3
Anonymous 1 1 0 0 9-4
AKS Kabaret 1 1 0 0 4-3
Stal Nowa Huta 1 0 0 1 0-5
Bishaka Kurdwanów 1 0 0 1 0-9
Caffaro 1 0 0 1 8-10
GSBK 1 1 0 0 6-2
BTCH 1 1 0 0 14-3
Team Spirit 1 0 0 1 4-6
Amadeus 1 0 0 1 2-5
Despero 1 0 0 1 0-1
Black Hawks 1 1 0 0 2-0
C-Bulls 1 1 0 0 7-3
Coca Juniors 1 1 0 0 5-1
95 Tez Marcina Lutra 1 0 0 1 1-4
Inter Kraków 1 1 0 0 4-3
NEMBUD 1 0 0 1 4-6
Amber 1 0 0 1 3-6
RedFox 1 1 0 0 4-3
Darmart 1 1 0 0 3-2
Victoria 1 0 0 1 3-6
Husaria Kraków 1 0 0 1 2-5
JogaBonito 1 1 0 0 5-3
Zakręcony Rogal 1 0 0 1 1-2
Pakerbox.pl 1 1 0 0 6-1
Comarch 1 1 0 0 8-4
KS Augustyn 1 1 0 0 8-3
Kraków Knights 1 1 0 0 3-0
Home Broker B 1 0 0 1 2-5
ZP Tartak 1 0 0 1 3-5
FC Revolution 1 1 0 0 7-6
Tygrysy Bronxu 1 1 0 0 5-4
JMG Futbol Team 1 0 0 1 4-13
Olsza Team 1 0 0 1 2-6
Galaktikos 1 1 0 0 3-2
Deportivo La Speluna 1 1 0 0 16-0
Fightłapy 1 1 0 0 5-0
7 Up 1 1 0 0 10-1
Curva da Morte FC 1 1 0 0 6-0
Żymła Siermięga 1 0 0 1 3-12
Browary Hills 32040 1 0 0 1 5-8
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 3-12
Holba 1 0 0 1 3-5
Tubylcy 1 0 0 1 3-5
BiegunSport 1 1 0 0 8-4
Jala Dreips 1 0 0 1 2-8
YOHO Cats 1 1 0 0 13-3
Geodziki 1 0 0 1 5-7
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 4-5
Krupiński Pompy 1 1 0 0 3-2
BAnerka 1 0 0 1 2-6
Grupa Partner 1 0 0 1 2-4
Pustynne Lisy 1 0 0 1 1-2
Błękitna Siermięga 1 1 0 0 11-2
Home Broker 1 0 0 1 3-4
Piraci 1 0 1 0 4-4
GS Aleco 1 0 0 1 4-6
GEO-ZENIT 1 0 0 1 6-14