Big Time Kraków

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Wiosna 2017.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze D2 (Jesień 2019)

Informacje dodatkowe: Kapitan Carlos Diaz miał pierwotnie grać w zespole Escolab, ale postanowił stworzyć swoją drużynę. Kadra Big Time Kraków składa się z zawodników różnych narodowości.

Liderzy zespołu: Joeffrey Cottend, Carlos Diaz Bedmar, Patryk Jagustyn

Kapitan: Daniel Tonev

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
9 13 5 8 0 -40 15

Aktualna forma

WyjazdDomWyjazdDomWyjazd
WWLLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
18-05-2018 NZS UEK FCWyjazd
25-05-2018 Pakerbox.plDom
28-05-2018 Pink BowlingWyjazd
04-06-2018 Porta KrakówDom
13-06-2018 Zakręcony RogalWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
16-03-2018 NosaczeDom
Nazwa Rozegrane mecze
11 3 5 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
6 0 4 0 1 0 1
7 7 3 2 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
7 6 1 0 1 0 0
1 0 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
13 12 5 1 0 0 0
8 0 2 0 0 0 0
8 1 1 0 0 0 2
0 0 0 0 0 0 0
7 9 4 1 0 0 0
11 0 3 0 0 0 65
4 1 2 0 2 0 0
1 0 0 0 0 0 12
0 0 0 0 0 0 0
13 2 2 0 0 0 1
0 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
NZS UEK FC 6 3 1 2 15-15
UBS Kraków 6 3 1 2 13-11
Boske Jaglacci 5 1 0 4 11-29
Wadowscy 4 2 0 2 18-12
Guerriers 4 0 2 2 7-11
Rekonwalescenci Skawina 4 1 0 3 9-14
Hitachi Energy 3 1 1 1 12-9
Black Label 3 3 0 0 23-7
Nie ma Lipy 3 2 0 1 15-14
KS Augustyn 3 1 0 2 15-14
Albatros 3 0 1 2 11-16
Prawdziki 3 1 0 2 8-14
Armagedon - Jotel Bau 3 2 0 1 16-14
Socios Wisła 3 2 0 1 19-8
Nowa Elektro Squad 2 1 0 1 7-9
Szopeni Futbolu 2 1 0 1 6-3
Zakręcony Rogal 2 2 0 0 11-7
Wonderkids 2 0 0 2 2-11
OlszaII 2 1 1 0 7-6
Złote Chłopaki 2 1 0 1 5-7
AZS Kozacy Bohuna 2 2 0 0 12-4
Stare Wilki 2 0 1 1 4-5
Cairo-Honda 2 0 0 2 3-11
Galactik Football 2 0 0 2 5-8
FC Łapanka VLS 2 0 0 2 5-18
FC 4Fun 2 1 0 1 6-6
Porta Kraków 2 0 0 2 3-15
Wściekłe Psy 2 2 0 0 8-4
Rafis B 2 1 0 1 7-11
Comarch 2 1 0 1 12-12
Nosacze 2 0 0 2 2-15
Krupiński Pompy 2 1 0 1 7-15
ZP Tartak 2 0 1 1 5-8
7 Up 2 1 0 1 14-12
Żubry 2 0 0 2 5-11
Galeco Team 2 0 1 1 5-14
BKS Team 1 0 0 1 3-6
H&S Team 1 0 0 1 3-4
Gramy Swoje 1 0 0 1 2-6
Pakerbox.pl 1 1 0 0 8-7
Black Hawks 1 0 0 1 1-7
Ready4s 1 0 0 1 1-4
Nic się nie stało 1 0 1 0 2-2
PWK 1 1 0 0 3-2
Coca Juniors 1 0 0 1 1-6
Perła Kraków 1 0 0 1 2-5
Intense Football Team 1 1 0 0 6-4
GEO-ZENIT 1 0 0 1 3-12
KRK Lions 1 1 0 0 7-2
Silicon Creations 1 0 0 1 3-4
Stara Gwardia 1 1 0 0 3-0
Nafta Kraków Retro 1 0 0 1 3-8
Pycho Kraków 1 1 0 0 5-0
Tiki-Taka Kraków 1 1 0 0 3-2
Ultracompetitivi 1 1 0 0 7-0
Wooden Boys 1 1 0 0 4-2
Kraków Wild Dogs 1 1 0 0 4-3
Galaktikos 1 1 0 0 6-4
Contact Sales 1 1 0 0 5-0
Olimpijakos 1 1 0 0 3-1
YOHO Cats 1 0 1 0 5-5
Borek F.C. 1 1 0 0 5-3
Fightłapy 1 1 0 0 10-2
JogaBonito 1 1 0 0 6-3
Victoria 1 1 0 0 4-1
Tygrysy Bronxu 1 0 0 1 3-4
Omega 1 0 0 1 3-11
Aptiv 1 0 0 1 1-5
Holba 1 0 0 1 1-12
Browary Hills 32040 1 0 0 1 3-12
NEMBUD 1 0 0 1 0-5
FC Kalinex 1 0 0 1 2-10
FC Revolution 1 0 0 1 2-11
Curva da Morte FC 1 0 0 1 2-8
Vittoria Kraków 1 0 1 0 3-3
Apollo 30 1 1 0 0 6-4
OSK Adrenalina 1 1 0 0 4-2
Płaszów - Serwis Bank 1 1 0 0 4-3
Rodzina Królewska 1 0 0 1 0-4
Żymła Siermięga 1 0 0 1 2-10
Alliance 1 0 1 0 3-3
Olsza Team 1 0 0 1 4-5
Red Bulls 1 1 0 0 3-2
Deportivo La Speluna 1 1 0 0 5-3
Kraków Knights 1 1 0 0 5-3
JMG Futbol Team 1 0 0 1 7-11
Ławka Rezerwowych 1 1 0 0 5-2
Błękitna Siermięga 1 0 0 1 3-6
CCKS Chłopy 1 1 0 0 6-3
Kraków Airport 1 0 0 1 6-7
Krakoska Piłka 1 0 1 0 3-3
Home Broker B 1 0 0 1 3-4
Despero 1 0 0 1 2-4
4senal 1 1 0 0 5-4
Notoryczni Debiutanci 1 0 0 1 2-5
SOLIDEXPERT 1 0 1 0 3-3
Pink Bowling 1 0 0 1 1-12
UKS Kimbappe 1 0 0 1 6-7