Pakerbox.pl

Historia: Drużyna Pakerbox.pl została powołana na potrzeby Futbolowej Ligi Szóstek przed sezonem Jesień 2017. Nie posiadający żadnego doświadczenia zespół od razu za cel obrał walkę o czołowe lokaty, a co za tym idzie awans na wyższy poziom rozgrywkowy. Postawiony cel udało się zrealizować już w pierwszym sezonie, w którym Pakerbox zajął trzecie miejsce w Lidze D2.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze D2 (Jesień 2017)

Koszulki: Granatowe

Informacje dodatkowe: Nazwa drużyny pochodzi od nazwy firmy Pakerbox.pl (www.pakerbox.pl), zajmującej się sprzedażą pakietów suplementacyjnych.

Liderzy zespołu: Bartosz Dąbrowski, Przemysław Mazgaj

Kapitan: Przemysław Mazgaj

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
11 13 4 8 1 -16 13

Aktualna forma

DomWyjazdDomWyjazdDom
LLLLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
14-05-2018 Zakręcony RogalDom
25-05-2018 Big Time KrakówWyjazd
28-05-2018 PrawdzikiDom
06-06-2018 ComarchWyjazd
14-06-2018 Curva da Morte FCDom
Nazwa Rozegrane mecze
10 2 0 0 0 0 0
4 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
13 0 3 0 0 0 56
2 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
11 1 2 1 0 0 0
8 4 3 0 0 0 0
12 6 9 0 2 0 0
12 1 3 0 0 0 0
8 2 6 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
6 0 1 0 0 0 0
12 1 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
13 29 6 4 3 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
BTCH 2 0 0 2 7-13
Shamrock 2 0 0 2 5-14
Coca Juniors 2 0 0 2 9-13
Hitachi Energy 2 1 0 1 4-7
Heineken HGSS 2 2 0 0 11-6
Nosacze 2 1 0 1 9-8
Asy NH B 1 0 0 1 2-3
Nieociosani 1 0 0 1 3-7
UBS Kraków 1 1 0 0 3-2
OREO 1 1 0 0 9-1
Sensible Soccer 1 0 0 1 3-4
Vittoria Kraków 1 1 0 0 9-5
Nie ma Lipy 1 1 0 0 5-3
Apollo 30 1 1 0 0 6-3
Armagedon - Jotel Bau 1 1 0 0 7-5
BiegunSport 1 0 0 1 4-8
Krakoska Piłka 1 0 0 1 1-6
DC House Solutions 1 0 0 1 3-9
Calcio & Birra Kraków 1 0 0 1 2-7
KS Klub Sportowy 1 0 0 1 2-15
FC Meczdej 1 0 0 1 2-13
ADGO 1 1 0 0 5-0
No Name 1 0 0 1 2-5
Grande Bande 1 0 1 0 4-4
Comarch 1 0 0 1 1-6
Victoria 1 0 0 1 0-5
Porta Kraków 1 0 1 0 3-3
Szósty Zmysł 1 1 0 0 4-3
CBB 1 1 0 0 6-5
Bad Boys 1 0 0 1 2-8
Guerreros Licores 1 0 0 1 4-5
ISTV Sport 1 1 0 0 11-1
FC Agudas de los Toros 1 1 0 0 4-3
Black Team 1 1 0 0 3-0
FC Revolution 1 1 0 0 6-5
Boske Jaglacci 1 0 0 1 1-6
Curva da Morte FC 1 1 0 0 8-0
Krupiński Pompy 1 0 0 1 4-7
NZS UEK FC 1 1 0 0 2-0
Żymła Siermięga 1 0 0 1 0-9
Pink Bowling 1 0 0 1 5-6
Zakręcony Rogal 1 0 0 1 2-5
Big Time Kraków 1 0 0 1 7-8
Prawdziki 1 0 0 1 2-5
FC Po Staremu 1 1 0 0 5-4
Darmart 1 1 0 0 6-4